Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA2 [beleş]

nameless

Öne çıkan mesajlar

çok komik ya
adamlar GTA ve GTA2'yi hala satıp para kazanabilirdi
ama kendileri abandonware yapıp kendi sitelerine koymuşlar.

underdogs'a bakıyorsun, o oyunun hakları korunuyor, diğer oyun hala satılıyor...
yahu oyun 20 yıllık, hala neyini satıyorsun.
paşa paşa abandonware yap şunu da oynuyalım, di mi ama..

yaşasın rockstar :-P[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

biraz geç dağıtmaya başladılar sanki ?

gta 2 xp de hız sorunu yaşıyordu, fazla hızlıydı.patchi falan vardır herhalde nette.

önceden 1 i dağıtmışlardı:
http://forum.paticik.com/view.php?id=79154
http://forum.paticik.com/view.php?id=82426

çok oyun bassalar bu dağıtma işi acaip işimize gelir de maalesef senede 1, bilemedin 2 oyun çıkarıyorlar.[signature][hline]Word Up!
Sosyal ağlarda paylaş

1000 yıllık ravenloft için 5 pound gibi bişey istiyordu mobygames yanılmıyorsam.
kasıp montezuma's return bulmuştum oda benzer bi fiyattı, gıcık olmuştum.
hayır üşendiğimden değil kredi kartım olsa direk alacam da yok:) (annemde vermiyor tabi eheh)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence tek artısı "aa rockstar genel firma yapısı gibi mongol değil, zamanı geçen, ticari şansı kalmayan oyunu freeware yapmayı biliyor" dedirtebilir ama bu da bişiy :).

eskileri free yapmayan firmalar, sözüm size, illahi 10 yıl bekliyecek miyiz kardeşim ? bi de 10 yıl geçse de yapmayanlar var onlar ayrı bi mevzu..[signature][hline]Word Up!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 05 Ocak 2005 04:08 tarihinde demiş ki:
...
eskileri free yapmayan firmalar, sözüm size, illahi 10 yıl bekliyecek miyiz kardeşim ? bi de 10 yıl geçse de yapmayanlar var onlar ayrı bi mevzu..

sabah sabah yardin beni , kafamda cem yılmaz seslendirmesi ile okdum bu satirlari
saolasin
ARC " doritosçu cem yilmaz" ANE :D[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

akanumon'u da polisler paketleyip götürmesin.. :horace:

herifler neyini satacak gta3 vs dururken, kazanma ihtimalleri olan 5-10$'ı böyle bedavaya reklam maksadıyla savurmayı düşünmüşler ki gayet mantıklı. şu kadar isimleri duyurmak için reklam yapsalar bundan sonra gta1&2'nin satacağından daha çok harcamaları gerekir..

bakayım bir ara, gta2 demo bayağı keyifliydi vaktinde ama gta3 dururken ne diye oynarım sorusunun cevabını bulamıyorum.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...