Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yunanların yaptığı bir animasyon

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

korkcaklar tabi ya korkmasınlarda naapsınlar adamlar.ahh ah yine avrupa birliğine girsek noolcak girmesek noolcak muhabbetleri cıkacak gibi derhal uzaklasmak lasım
*!sinsi sinsi uzaklasır*[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

yunanıstanla aramız şuanda hernekadar iyi olsada böyle milliyetçi tarihi unutmayan eski fikirlerini değiştirmeyen tipler var bunlar sadece yunanıstanda diil türkiyede de var yapılacak bişi yok saygı göstermekten başka fikirlerine[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

şu fes olayı adamların kıskançlığını ortaya koyuyo abicim...çekemiyolar Türkiyeyi...yok bizi arap olarak, ortaçağın karanlığında bi devlet olarak gösteriyolar..hoş araplarda o kadar geri deil ya neyse...

abicim bunlara en iyi cevabı fenerbahçe-panathiakos(doğru yazdımmı bilemem) maçında KFY grubu verdi!!:(çatlasın hipnalar!)
[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...

Sosyal ağlarda paylaş

Korkaklık edeceklerse süperiz biz diye geznimeyecekler ve korktukları bir ülkeyi sonuna kadar sömürürken sırtını sıvazlayıp sonrada hadi canım yok sana birlik demiyecekler iki dakika delikanlı olacaklar olay çözülecek. ama ne bilsin elin avrupalısı delikanlıyı tey teeey.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

OXI hayır demek heralde türklere hayır felan diyolar (yoksa evet demekmiydi her neyse artık :) )

ama içimden bi ses bi laf soktular kesin diyo...kesin bizimle ilgili bi alay vardır..[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay kurulmadı bu ulke o soyları bozuk yunanlılar bır bunu anlayamadı bır de Turklugun ne kadar mert oldugunu!
Sınır olurum bu yunanlılara hıc sevmem rum da dahıl buna bırde ermenı bu ucluyu yok etsem yeter bana gore tabıı bu benım kanaatım..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...