Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

__ÖlüM__

__HeRA__

Öne çıkan mesajlar

Eyy hayat!

Kimse sana direnemiyor işte bak!!!!....

Teker teker kendi içine çekiyorsun herkesi...Yine bir yıldız kaydırmayı başardın...Hangi gün geleceği bilinmeden ansızın kapıyı çalıp,geldiği yere götürmek üzere alıp gidiyor işte ölüm insanı böyle....Arkasındakilere de hiç acımadan...Onu sewenleri hiç düşünmeden...

Şu an ilk defa kelimelerimin tükendiğini hissediyorum...
Sözcükleri boğaza tıkayan tek duygu sanırım ölüm...

Her şey o kadar boşki...Bugün warken yarın yokuz...
Korkuyorum...
Ensemizde bizim zamanımızı kollayan bir azralin beklediğini bilmek ne kadar acı...Çürük bir ip üzerinde, ha koptu ha kopacak endişesiyle yaşamak ne kadar zor...!

Dudaklarımdan şu mısralar geçti bir anda;

Geri döndüren gördün mü geçmişi?
Boşa soldurdun o nazlı gençliği..
Bir awuç toprak için yor kendini,
DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN!!!

Hangisi yalan,hangisi gerçek diye kendi kendimizi yerken,başa gelince anlıyor insan ''Tek Olan Doğru''yu!

Sewmişiz...ne ifade ederki?Eninde sonunda hep ayrılık olmuyor mu sonu?Mutluyuz....Boş...Hep öyle sürdüğü görülmüş mü bir yerde?Her şey yine başa dönüp güzel bir rüya gibi hewesimiz kursağımızda kalıp yine gözyaşı dökmüyor muyuz o mutluluğun ardından?Aldanıpta bir anlık doğru sandığımız yalanlar işte....Ya ölüm!!!Hiç başa döndüğü görüldü mü?Aldımı bir kere seni geri getirmiyor işte....Kanun bu...Tek olan doğru bu...''Neden?'' demek geliyor içimden ama,bir ses de;''Sus! diyor zamanı gelince anlarsın!''...

Attım kendimi biraz önce dışarı...Boş boş dolaştım kendi kendimle konuşarak,hayatı sorgulayarak!We cewaplarını alamayarak..!Birden bir kadın ilişti gözüme,yawaşladım...
O kadar mutluydu ki,telefon kulübesinde konuşurken....
''Gözünüz aydın,oğlunuz olmuş!Adını ne koydunuz?''.........
O an dayanamadım,süzüldü iki damla yaş gözümden!Birini aldı Allah elimizden we bir bebek doğdu sanki onun yerine bir yerlerde...Kimin için doğduğunu bilmeden......

(((Rahat uyu!)))

16.02.2004
__HeRa__[signature][hline]__HAYATI GÖZYAŞLARINLA SEW!ND!RECEĞ!NE GÜLÜŞÜNLE CEZALANDIR!__
Sosyal ağlarda paylaş

en doğru olanı da o zaten!hayatın bi ucundan mutlaka tutmalıyız hatta boğazına yapışmalıyız bence...bize ne sunacağını bilemeyiz belki ama şekillendirmek kendi elimizde...[signature][hline]__HAYATI GÖZYAŞLARINLA SEW!ND!RECEĞ!NE GÜLÜŞÜNLE CEZALANDIR!__
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah hayatı suclamak yerıne en ufak hısterıyı gerıye atıp kendımızı suclasak..

Mor ve ötesi amcalarının dediği gibi ''Gül kendine bak ne kadar güzelsin..Yenilmesen hiç büyümezdin..''

Yani ergen dusunceleri ergen ortamda bırakıp ılerıye donuk ıdeallerı olan bıreyler olunsa ne hayata ne hedeye nede hodoye kafa takılıcak zaman kalır..

Bir Kızılderili atasözüdür ''Boş kalan insan-En kötü fikirlere sahip insandir..''[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdıklarıma dikkat ben hayatı suclayın dedıgımı anımsamıyorum![signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...