Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en iyi frikikçisi Uğur Yıldırım oldu

screamer

Öne çıkan mesajlar

İspanya'da bu yıl ilk defa düzenlenen "Dünyada duran topa en iyi vuran" ödülünü Galatasaray'ın transfer etmek üzere olduğu gurbetçi futbolcu Uğur Yıldırım kazandı. İspanya'nın Marbella kentinde düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda Zinedine Zidane gibi yıldızları arkasında bırakarak, topladığı 25 puan ile birincilik elde eden Uğur Yıldırım, Hollanda'nın SC Heerenveen takımında oynuyor.

Dünyanın önde gelen yıldızlarını arkasında bırakan genç oyuncu, dün akşam saatlerinde düzenlenen törenle ile ödülünü aldı. Real Madrid'te top koşturan Zinedine Zidane ise bir gol atabilmek için tam 20 kez şut cekmesi gerekirken, iki kez de direğe vurmasına rağmen sadece 9 puan toplayabildi. İkinci sırayı Çin'de top koşturan Shen Si 20 puan ile elde ederken, 3.'lüğü ise Betis Sevilla'da oynayan Ispanyol Benjamin Von 12 puan ile elde etti. Birinciliği elde eden Yıldırım'a ise süper lüks bir araç hediye edildi.

Şampiyonadaki yarışmada, dünya genelinde duran toplara vuran sayılı yıldızların 18. 21 ile 25 metreden kaleye ne kadar isabetli frikik atabildikleri değerlendirildi. İspanya'da top koşturan amatör futbolcular ise kurdukları barajlarla, yıldızların gol atmalarnı engellemeye calıştılar. Kalelerde ise yine Luciano da Silva gibi ünlüler yer alıyordu. David Beckham ile Roberto Carlos ise mazeret bildirerek şampiyonaya katılmadılar.

Kaynak[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Ucunda büyük bir amaç olmayan bir organizasyonda frikik atmak başkadır. 90 ıncı dakikada maç kazandıran frikiği atmak başkadır.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you

[Bu mesaj WinterWolf tarafından 31 Aralık 2004 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 31 Aralık 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ilk screamer'la ikinci screamer aynı kişi demi?
yoksa okumadan c/p edip mi açtın lan topici ehehe

Euheu ben bunu Amcam zidane ı ezmiş diye açtım yoksa bundan daha önce bir topic de bu adamı veya diğer kimseyi alamıyacağını bin kez söylemiştim - fiyatı normal düzeyde olan oyuncular için konuştum -[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

van hooijdonk'u yabana atma ;)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

van hooijdonk nerdeydi asıl??
1. olamasa bile onun wuruşlarınıda izlemek lazımdı!!
zidane kaleciyi geçemedi!
uğur da kalecinin olduğu yere wurdu kalecide de alışkanlık olmuş boş bıraktığı köşeye atladı!!
yinede guru duyuyorum!!!!!
helal olsun wallaa!!.....:-)
Sosyal ağlarda paylaş

fenerli arkadaşlar gs alsın bakalım adam değil fln diye yazılar yazmış ancak gelin görünki galatasaray kadar fenerde istemiş bu adamı.hatta daum bizzat konuşmuş uğurla. biz parasızlıktan alamazda fener alırsa ne derler bilmiyorum.he ozmn da üstte kalmak için niye aldıkki işe yaramaz fln diebilirsiniz tabi.gs alıcak diyemi böyle oluyor?
ilk tercihim gs olur ama fenerde istiyor diye kendiside açıklama yapmış.galatasaraylıymış ailede tekim fln demiş.
bide milli takım meselesi war. van basten çağırmış eğer ersun hoca bişeeler yapmazsa adam hollanda'da oynayacak.koşa koşa gelmek isteyen bi adam war en azından bi maçta girre 5 dakka sonra istemezse çağırmaz.bence cepte durmalı...[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...