Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

yok ehe acilar icinde bastan basladim

neyse neyin nerde oldugunu bosslarin seklini semalini bilince hizli ilerliyorsun da, dunyanin en gereksiz seyi olan chalice dungeonlarin progress'i uzdu. o kadar basarisiz bir design koskoca souls serisine yakismiyor zaten, hic ugrasasim gelmiyordu her yeri ayni olan dungeon crawl ilerde belki 3-5 iyi boss cikar diye simdi direkt heves kalmadi dumduz ilerler, dlc'yi ile birlikte ana oyunu bitiririm yeter
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
ben daha ilk boss'a bile gelemedim.

çok aptal yerde aptal hatalar yapıp ölüyorum.
bossa gelmediğim için lvl falan da atlayamıyorum (wikiden baktım ilk bossdan sonra taş bebekle konuşuluyor sanırım)

öyle mal mal aynı yeri dönüp duruyorum sdsafa sadece 2-3 kapı açtım bazı yerleri kısa geçicem artık o kadar..

ama bu akşam kararlıyım ilk bossa gelicem
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben daha ilk boss'a bile gelemedim.

çok aptal yerde aptal hatalar yapıp ölüyorum.
bossa gelmediğim için lvl falan da atlayamıyorum (wikiden baktım ilk bossdan sonra taş bebekle konuşuluyor sanırım)

öyle mal mal aynı yeri dönüp duruyorum sdsafa sadece 2-3 kapı açtım bazı yerleri kısa geçicem artık o kadar..

ama bu akşam kararlıyım ilk bossa gelicem

ne ara bitirdin horizon'u sen ya. dlc oynamadın mı? dlc'yi bitirince bende bi denicem bloodborne'u ama korkutuyosunuz böyle diyerek :D
Sosyal ağlarda paylaş

ilk boss reis baya. 4.ye falan kesmiştim onu da bana oyunu bıraktıran boss 3. falandı. çok uğraştım ama yok yani şansım tutmuyor sdf. kadıköy'de kazanamayan gs gibi bir garip heyecanlanıp falan öldürtüyorum kendimi. 20-30 defa denemişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

bloodborne un ilk boss u epey zor digerlerine oranla. ds3 de o ilk kertenkeleyi baya rahat geçiyorsun mesela. tutorial boss u zaten kolay. hatta bloodborne un kendi içinde bile orta seviyelerden biri olabilir.

edit : her konu uplandıgın da ben de tekrar koyayım şunu. bloodborne ın hikayesi böyle etrafa daga taşa, masa üzerindeki eşyalara, eşya descriptionlarına bakarak falan anlaşılacak şekilde yapılmış. bir arkadaş da oturmuş 90 sayfa olacak şekilde hikayeyi açıklamış.

https://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/3vaq4r/the_paleblood_hunt_finalized_and_revised_with/
Sosyal ağlarda paylaş

her boss'un bir taktiği var
mesela father gascoigne için galiba

molotof kokytel spamlıyorduk

djura'yı bilmem kaçıncı denemede neredeyse son vuruşu yapamadan çatıdan düştüğüm için silmiştim oyunu :D

çok vakit ve sabır istiyor, bazen sadece 1 vurup 9 defa dodge'lamak gerekiyor. bir de youtube videolarını izleyin çok güzel taktikler oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bitirme projesi gibi oyun emenike. ilk bossu kesip, zikerun isdirabini diyip silmistim. caponlar ve onlarin sayko piskopat, oyunlardaki olerek zevk alma dayatmasi. diktiriniz gidiniz efendim. oynayanlarin aci cekmesini izlemek zevkli ama asdf var boyle cok guzel reaksiyonlar veren 1-2 YT kanali.

17 yasinda gunde 5 saat bos vaktim oldugu zamanlar oynardim belki ama, uncharted, last of us gibi casual hikayeli oyunlarin her turlu gideri var.

ha her topal saticinin bir kor alicisi da vardir tabi, renkler zevkler olayina hic giremicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...