Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bloodborne

knox

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
dlc baya iyi olacak

said:
Hello, Bloodborne fans. The brand new nightmare, The Old Hunters expansion (which requires the full game), will be unleashed on November 24th. It brings with it a host of new content and improvements, but it’s not the only exciting news for Bloodborne. An upcoming patch will offer all players exciting new features in the original game, including The League, additional co-op NPC hunters, and more.

said:
The League is a band of Hunters who have taken an oath and are bound by a single purpose. By aligning yourself to The League, led by a mysterious figure in a constable’s garb and bucket helmet, you can assist other players online in the game and compete in The League’s online rankings leaderboard.
In addition to The League, players will also be able to use The League cane and summon co-op NPCs within the game, perfect for tackling challenging areas and bosses.
To whet your appetite for the upcoming expansion, here is a sneak preview of one of the many brand new weapons available as part of The Old Hunters. Behold the Holy Moonlight Sword. Do you have what it takes to wield its mysterious pow

https://pbs.twimg.com/media/CTA0xquUYAAuznv.jpg
moonlight greatsword aww yiss

ayrica oyunda platinum trophy alanlara ozel ps4 theme gondereceklermis.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
evet zaten vaktim oldukça okuyorum.
hikaye anlatım tarzı olarak silent hill e baya benziyor aslında. arka planda olan hikayedirekt anlatılmaz. aralarda bulunan notlar veya esyalarla hikayeyi çözmeye çalışılır. o da tam olarak ne oldugunu anlatmaz.
mevzunun önemli bir kısmı esya açıklamarlından geliyormuş onu bilmiyorsun çogu şeyin açıklamasına bakmamıştım.
asıl şu varki oyunlardan alışkın olduğumuz şekilde dialog veya cutsceneler ile hikayeyi anlamaya çalışıyordum. aslında etrafta odalarda bulunan esyalardan heykeller falan çok anlamlı hikaye için. ilerleyen kısımlarda bulunan çok gözlü yaratıkların, hatta kırılan büyük cam şişelerden düşen gözlerin baya anlamı varmış. ilk oynarken aman ölmeyeyim diye çogu yeri üstünkörü geçmiştim zaten aralarda gizli esya vardır diye kosaraak geçmiştim. bir daha oynarsam didik didik edecegim.
bir de
http://blogs-images.forbes.com/erikkain/files/2014/08/Bloodborne-featured.jpg

ps4 yetmediginden şu bitkilerin daha dandik versiyonunu koymuşlar oyunda böyle degil
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...