Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rainbow Six Siege

Bright

Öne çıkan mesajlar

oyun suan en iyi evresinde ama buraya gelmesi cok uzun bir hikaye oldugundan peak players hak ettigi yerde degil. bir de ogrenme ivmesi ve girip hemen alismak diger FPS'lere gore zaman aliyor. Karakterleri tanimak, haritalari ogrenmek ve sonrasinda stratejileri bilmek fln diger FPS'lere gore cok farkli bence. CS'ye girip dan dun aim ile adam alabiliyorsun burada o kadar da linear degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamaya başladık yine uzun bir aradan sonra. Ben oynamayalı 6 Operatör eklenmiş ve oyunu baya baya çeşitlendirmiş.

Eskiden Mute, Thatcher, Thermite gibi belli başlı operatör'ler alınıyordu hep. Özellikle Year 1 operatörlerinin oyuna etkisi çok değildi. Ama şimdi baya artmış çeşitlilik ve gameplay'e etki ediyor. Satranç-vari bir yapıya ilerlemiş.

Geçen CS:GO'ya da girdim, R6'nın verdiği hazzı vermiyor CS. Bence CS'nin successor'u bu oyundur. Hala oynamadıysanız ve competitive fps arıyorsanız bence şuan en iyisi R6:Siege.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ya 1-2 pleb sorusu sorucam. ben bunu key'cinin birinden alıp uplay'den redeem'lemiştim. hangi versiyonunu (starter/standard vs) aldığımı nerden görebiliyorum? arada oturup ciddi ciddi kasasım geliyor da starter'da operator unlock'ları biraz kastırıyormuş sanırım.

library'de "tom clancy's rainbow six® siege" diye geçiyor. store'da starter'ın yanına yazmışlar efendi gibi "starter edition" diye, o yüzden standard almışımdır gibime geliyor ama ubi neticede, emin olamadım.

bir de starter almıştıysam standard'a upgrade etmenin yolu var mı?

son olarak uplay ne kadar dandiksin ya (facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ya 1-2 pleb sorusu sorucam. ben bunu key'cinin birinden alıp uplay'den redeem'lemiştim. hangi versiyonunu (starter/standard vs) aldığımı nerden görebiliyorum? arada oturup ciddi ciddi kasasım geliyor da starter'da operator unlock'ları biraz kastırıyormuş sanırım.

library'de "tom clancy's rainbow six® siege" diye geçiyor. store'da starter'ın yanına yazmışlar efendi gibi "starter edition" diye, o yüzden standard almışımdır gibime geliyor ama ubi neticede, emin olamadım.

bir de starter almıştıysam standard'a upgrade etmenin yolu var mı?

son olarak uplay ne kadar dandiksin ya (facepalm)

oyuna giriyorsun, bütün karakterler açıksa (dlcler hariç) oyunun starter değil.

Starter ve full ile arasındaki tek far karakterler zaten. Starter almışsan karakterleri satın alarak upgrade etmiş gibi olursun.

Bütün karakterleri tek tek kasa kasa açacam diyorsan kastırır tabi. Yok ben istediğimi açmak için oynarım dersen çok da kastırmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen standard edition almışsındır. Ben starter almıştım zamanında, o zamanlar bir attack bir defend operatörü seçebiliyordun. Sonradan değişti sanırım, daha çok basic operatör veriyor ama random veriyor gibi bişi oldu sanırım.

https://store.ubi.com/eu/tom-clancy-s-rainbow-six-siege/56c494ad88a7e300458b4d5a.html

Şu üstteki link yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

Eğer oyunu dedicated oynicam ben diyorsan şunu da söyliyim aktif oynayan biri olarak; birçok basic operator aslında doğru oynandığında Year 1-2-3 kadar iş yapıyor. En iyi attack/defend operatörleri video'larının çoğunda illa ki 5 operatörün 2'si falan basic oluyor.

Bende mesela 7 operatör var, şu an 30k'ya yakın para biriktirdim 2 tane basic ya da 1 tane herhangi bir yıldan operatör açabiliyorum. Sırf yukarıda bahsettiğim durumdan dolayı 2 tane basic alasım bile var.

Bir de birçok daily/weekly mission basic operatörleri kapsıyor. O sebepten dolayı hiç olmazsa FBI-GIGN-GSG9-Spetsnaz-SAS'dan birer tane de olsa operatörünün olması ileriye dönük bir yatırım hızlı para kasmak için.

Bende mesela GSG9'tan kimse yok, ondan dolayı daily'de bir şekilde onu yapmak zorunda kalırsam boşa gidiyor. Çok bir para değil belki ama öyle öyle kasılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

standart almışım heralde, iki takımda da 10'ar tane opr açık.

ama ne zaman kozmetikli/loadout'lu bişeylere girsem ya crash'liyor ya freeze'liyor. hani girip kimin ne silahı gadget'ı var bakayım istiyorum oyuna girmeden önce.

biraz bakındım, ses dosyalarını silip validate ettirip yeniden indirince düzeliyor diyen var (olmadı). reinstall diyen var (üşenmeyip bi daha indirdim, bu da yemedi) bi de bilmemne tarihli gpu driver'ı indirin diyen var. bi oyun için tarihi geçmiş driver indirmek istemiyorum ya, bu sorunu gören/çözen oldu mu hiç?

i7 6700k, gtx1070 var. iki adam vuralım dedik uğraştığımız şeye bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...