Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mc Donalds mevsim meyveleri,

felixxx

Öne çıkan mesajlar

said:
Volfied, 05 Ocak 2005 12:15 tarihinde demiş ki:
mc donalds umumi tuvalettir
bu akdar

ahah çok doğru nasıl unuttum ya..

Mc Donalds a giriyoruz... işimizi bitiriyoruz.. çıkarken "Mc donaldsss gibisiiii yoooook" demeyi unutmuyoruz...[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

[Bu mesaj harvester tarafından 05 Ocak 2005 12:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 05 Ocak 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
Ben severim Mc Donald's, mevsim meyveleri de her mevsim değişir adı üstünde =) Bir kere yedim ve beğendim ben.

concon seni sus satanist.
Hrrr
Taşlayın!
Eh be olm, yatma etme eyleme gel seni bizim kebap salonuna alalım.
Geçen gün taksimde bizim kebapçıya gittim 1,5 Adana söyledim, 1,5 Kanat getirdi .herif yanlış duymuş.. Uzun zamandır kanat yemiyordum süper oldu ya.[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final final moment you say the words that I can't say...

[Bu mesaj Prawler tarafından 05 Ocak 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben denemedim ama bilimum menulerinden yemişimdir. neden mi? salata getirtiyorsun baktın çok soğuk adamlar düşünmeden değiştirin lafınıza tabi efendim diye kibar şekilde cevap veriyorlar. Yaşasın medeniyet, yaşasın temiz mutfak, yaşasın içinden kıl çıkmayan yemekler[signature][hline]Apprentice fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

oha falan oldum derler ya...

meyveydi salataydı yemeye mcdonalds a mı gidiyorsunuz :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Bir double cheeseburger menu + 1 doublecheese söylüyorum ben genelde. Sade yerim ama ben sadece et peynir şeklinde. Bi keresinde adamlar mayonez ketçap flan koymuşlar. Birini ısırdım artık diye yedim, diğerini götürdüm böyle böyle dedim, sade yenisini yapıp verdiler, üstüne bir de sade cheeseburger hediye ettiler mideme kramp giriyordu çıkarken hehe

Söylediği gibi şu olay çok iyi yani, değer veriyorlar müşteriye[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 05 Ocak 2005 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul'da yapılan kebaplara gülüyorum.
kebap yemek istiyosanız bi Adana'ya gidin de ondan sonra İstanbul'da yapılan kebaplara kebap diyebiliyo musunuz eheh.

valla yazın Mersin'de yediğim yoğurt idi , adını unuttuğum et yemekleriydi felan hala tadı damağımda.
Alanya'ya gitmeden o Anamur yolunu çekip bi Mersin'e uğramak lazım.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i cry after giving head.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...