Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yalnizim

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

canim bisiler yazmak istedi umarim beyenirsiniz

Yalnizim bu acimasiz dunyada en guvendigim kisler simdi en kotu gunumde yanimda deyiller yuvasindan kacmis yolunu bilmeyen aptal bir kopek gibiyim ne yapacagimi bilmiyorum icim korku ve yalnizlikla doluyken etrafimda kimse yok belkide benden kaciyorlar bende onlardan korku dolu bakislarimla kimsesiz bir cocuk gibiyim gidecek yeri olmayan bir zavalli gibi olumu bekliyorum yalnizligin derin ucurumunda
Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin senden kaçtığı yok
ama sen süklemişsin kendini o uçurumların kenarına
insanların senden kaçtığını düşünerek

yinede güzel anlatmışsın kendi içini dükmüşsün her insan yapamaz açamaz kendini anlatamaz benim gibi.
amma yinede hep gülmeyi dene bak gör insanlar sana o zaman daha farklı davranıcak bunu sakın aklında çıkartma dost tavsiyesi :)[signature][hline]yalnız kız
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız olmaya alışmalısın aslında.. doğarken, ölürken, yaşarken.. yalnızız hep bazen farkında olmasak da.. herkes kendi keyfine yaşar, kendini düşünür.. pek takma çevrene, sen de nasıl iyi olucaksan öyle yap..
hayatından da 'iyi gün arkadaşlarını' yavaş yavaş sil.. zor olucak ama yardımı olur..[signature][hline]ölme diyorsan, gitme kal öyleyse
sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma..
hadi gel, tut ellerimi, benimle yan
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığın şeylerin başkaları tarafından beğenilmesini istiyorsan içeriğe çok dikkat etmelisin

Ama yazdığın şeylerin başkaları tarafından okunmasını istiyorsan o yazıyı okunabilir yapmalısın ki bu da noktalama işaretleri ve paragraflar kullanarak ve temiz cümleler kullanarak olur.

;)[signature][hline]bir akademik intihar timsali
Sosyal ağlarda paylaş

kendine yazıya vurmana şaşırdım hemde bukadar depresif bir şekilde.cümleleri güzel bağlıyosun ama dilbilgisi eksik buda kitap okuma alışkanlığın olmadığı için cnm kardeşim.istanbula geldiğimde senle bayağ bir konuşmam gerekecek tabi benle nekadar konuşmayı becerebilirsen
ama şunu diyim ki yazı yazman hoşuma gitti.Fakat ölüm senin için biraz geç olsun be!
seni çok seviyorum

we all die...![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Sıradan insanlar sıradan insanlara aşık olurlar. Nasıl? Kolay değil mi algılaması? Öyleyse başka bir şey söyleyeyim. Sıradışı insanlar da sıradan insanlara aşık olurlar. Kabul ediyorum ki bu biraz da zordu. Ama asıl zor olan şu: Sıradışı insanlara kimse aşık olmaz. Onların kolundaki kelepçenin diğer ucu yalnızlığın koluna takılıdır.

Ve buna alışırlar... Zira tek bir yağmur vardır asaletin tohumlarını yeşertebilecek. Adı gözyaşıdır.[signature][hline]Mahkumun dayanıklısı insana meslek zevki veriyor...

[Bu mesaj acgur tarafından 31 Aralık 2004 03:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana sorarsan sıradan degil sıradısı insanlar her zaman yalnızlıgın ucurumlarında gezerler. Sıradan insanlar her zaman sıradan insanlarla birliktedirler, ama sıradışılar işte onlar sıradışılarla bile birlikte olsalar hep yalnız kalırlar. Yoksa sıradısı olmazlardı deil mi?

Ve evet yalnız kalmaya alısmak lazım. Cunku ne olursa olsun hayatınıza kim gelirse gelsin sizin en derin celiskilerinizi dertlerinizi haykırmanızı her ne sartta olursa olsun bıkmadan dinleyecek tek bi kisi vardır dunyada o da siz, kendinizsiniz.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...