Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pre Order yapmak için en mantıklı site?

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

http://www.gameloaded.co.uk/

de 25 pounda pre order var, yapayım mı sizce? 15 dolar cepte direk, hem de çıkar çıkmaz gönderecekler. Daha iyi bi site bilen var mı?[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 05 Ocak 2005 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Selam benim 2 sorum olucak bu site hakkında.
1. Kullandığım kredi kartı benim adıma kayıtlı değilse bir sorun çıkarmı?

2. Postage de hangi seçeneği seçmek lazım?[signature][hline]Bir gün hepimiz ölücez ama bırakın nasıl ölücemize biz karar verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

söle bi uyarı vardı ama ödeme bölümünde " sadece kredi kartı sahibinin adresine teslimat yapılır " .
Bide benim sorum olucak, overseas kargo dahil 28 pound a geliyo oyun buna vergi dahil mi simdi. bu fiyatlandırma bilgisinde sadece kargo ücreti ve oyun fiyatını gösteriyo bana ülkelere ayrı ayrı uygulanan bir kargo politikasıda yok sanırım.[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW
Sosyal ağlarda paylaş

nie gelmiyo kardes biraz daha açabilirmisin, burdan kaç kisi siparis vermis.

edit : Bide kredi kartı bilgilerini verirken "Sig Number (last three digits
printed on the signature strip)* " diye bişi var buraya ne yazıcaz acaba bilen varmı? kredi kartının arkasında iptal olması durumunda imzalanması gereken bi yer var onun üstünde yazan numaramıdır ?

[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW

[Bu mesaj OmeN tarafından 05 Ocak 2005 15:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim arkadaş da 3 kişinin siparişini verdi gamloaded tan 1-1,5 hafta önce. Şimdi başka biri daha çıktı ona da ayrı 1 tane preorder yaptık dün ama bi baktık önceki 3 lü paket cancelled olmuş. Ya birden fazla sipariş verdiğimiz için böyle oldu ki bu düşük bi ihtimal ya da aşırı talep olduğu için son dan itibaren bi kısmını iptal ettiler. Bence siz de siteye girip bi kontrol edin.[signature][hline]EU Closed Beta
NE Druid : Solas
Human Warlock : Drago
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OmeN, 05 Ocak 2005 15:22 tarihinde demiş ki:
nie gelmiyo kardes biraz daha açabilirmisin, burdan kaç kisi siparis vermis.

edit : Bide kredi kartı bilgilerini verirken "Sig Number (last three digits
printed on the signature strip)* " diye bişi var buraya ne yazıcaz acaba bilen varmı? kredi kartının arkasında iptal olması durumunda imzalanması gereken bi yer var onun üstünde yazan numaramıdır ?
cvc diye geçiyor çoğu yerde.. bende kredi kartımın arkasında imzalama yerinde var üç rakamlı. tek başına duran 3 rakamlı ne varsa yaz :)[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

tek basına durmuyo bende valla 7 haneli bisi var onun son 3 rakamı ayrı duruyo onu yazıyorum hadi bismillah :)

edit : Şu dakka itibari ile siparis i yaptım bende hadi hayırlısı bakalım.

[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW

[Bu mesaj OmeN tarafından 05 Ocak 2005 15:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...