Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.1 Patchi oyunu gene kökten değiştirecek mi?

pulkas

Öne çıkan mesajlar

İyide oyunda bir rotasyon yok. Bu oyun 5 man party sistemine sahip değil ki. O zaman crusaderi paladin gibi yapsınlar heal pompalasın arkadan monk tanklık yapsın wizard ile barbar dps dh zaten gereksiz wd ghost form da takılsın :D Aslında sizde haklısınız aptal blizzard böle yaptı oyunu. Hack&slash den çıkarttı mmo gibi yaptı anasını satim.
Sosyal ağlarda paylaş

@linderoth abi sen monkun ile en fazla tier kaç yaptın da gelip burda ahkam kesip akıl fikir ihsan eyliyorsun bana? tabiki de nerflenmesin diycektim. sen unity exploiti kullanmadan single t6 yapan monk gördün mü hiç? grup demeyin, herkes grupla oynamak zorunda değil.

oyundaki en rare item ile yapılan saçma sapan bir build yüzünden monkun en etkili skilli nerflenecek, ki o itemi başkasının üzerinde dahi görmedim ben. atarlanırım buna, en doğal hakkımdır sfds
Sosyal ağlarda paylaş

yani diyorum ki, ep nerflenirse nerflensin.
monkun single playerinı düzeltecek bişeyler ekledikleri sürece oyundan komple silebilirler exploding palmı np.
ama saçma sapan bir itemle saçma sapan bir build yapılabiliyor diye skill nerflenmez bence, o itemi nerflersin olur biter.

bu arada ptr leaderboarda bakın, 11 dakikada tier 100 temizleyen monk var sdfsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...