Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Arkadaşlar Sizce...

NeshiR

Öne çıkan mesajlar

sorum şu arkadaşlar
1) Hollandadan veya herhangibir avrupa ülkesinden World of Warcraft alsam sizce Türkiyede alacağımkinden Farklılıkları olurmu ?
2)Tamam ordan aldım diyelim, burda kesin 100% düzgün ve eu serverinde oynarmıyım ?

cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekürler :9
Sosyal ağlarda paylaş

1) Türkiyeye Esen Games getirecek sanırım.Esen getirirse oyun çıktıktan 3-5 ay sonra oynarsın.Hollandadan veya başka bir avrupa ülkesinden alabiliyorsan oradan al bence daha erken oynarsın.
2)Eu versiyonu nereden alırsan al avrupa sunucularında düzgün oynayabilirsin.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2ainteractive, 05 Ocak 2005 00:26 tarihinde demiş ki:
fazla kasmaz ama 2 saniye falan loss lu gibi olur heralde euda hiç kırmızı olmaz latency

2 sn yuhara 2k ping demek fazla kasmaz degil git direk ol hic kasma demek[signature][hline]
http://www.yourgameshop.com

Eger wow da nasil oynarim napicam diosaniz bi okuyun once su yazani allta sonra sorun
forum.paticik.com/view.php?id=101193
Sosyal ağlarda paylaş

alacağınız ping ile bağlantınızın hızının ilgisi yok. bir çok sunucuya eski 64k kablonetim ile harika ping alırken, 768k dsl ile alamıyorum. demek istediğim 256k bağlantıyı 512k yapmanın oyuna pek bir yararı olmaz.

türkiye'den us sunucularına gayet iyi ping alıyormuş oynayanlar. hatta eu'da bu kadar iyi alamazsınız diyenler bile var.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 05 Ocak 2005 02:27 tarihinde demiş ki:
alacağınız ping ile bağlantınızın hızının ilgisi yok. bir çok sunucuya eski 64k kablonetim ile harika ping alırken, 768k dsl ile alamıyorum.

ama zaten kablo dsl e göre online oyunlarda kat kat daha iyi ping veriyorki[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

oyun turkiye ye epeyce geç gelecek gibi oyun elinde yoksa en iyisi gidip yabancı ulkelerden (avrupa'dan)birinden almak çunku turkiye ye geldiginde millet level 60 veya çivarında olurlar ki PvP oynayacaksan çok zorlanabilirsin ayrı yeten final betayı kacırma derim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 05 Ocak 2005 02:40 tarihinde demiş ki:
said:
alacağınız ping ile bağlantınızın hızının ilgisi yok. bir çok sunucuya eski 64k kablonetim ile harika ping alırken, 768k dsl ile alamıyorum.

ama zaten kablo dsl e göre online oyunlarda kat kat daha iyi ping veriyorki

kat kat degil pek, +20-30 ping'dir ADSL.

Bu arada ping ile bandwith arasinda da cok onemli bir ili$ki yok. 33.6 modem ile veya 1mbir kablo/adsl ile hemen hemen ayni ping alinir. Cunku biliyorsunuz uzaklik onemli ping olayinda. Ama oyundan gelen data fazlaligi + fiberoptik kablolamanin kalitesi pingi etkileyen faktorler arasinda.

[Bu mesaj Rodeo tarafından 05 Ocak 2005 08:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 05 Ocak 2005 02:40 tarihinde demiş ki:
said:

ama zaten kablo dsl e göre online oyunlarda kat kat daha iyi ping veriyorki

2 yıl kablo kullanıp adsl e gecmıs bırı olarak soluom ya kullanmamıssın bılmıosun yada kablonet bjk hatları bozuk daha warcraf3 u bıle p4 3 2 gb ram 128 mb ekran kartında battle netten laglı oynuodum yane[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
alacağınız ping ile bağlantınızın hızının ilgisi yok. bir çok sunucuya eski 64k kablonetim ile harika ping alırken, 768k dsl ile alamıyorum. demek istediğim 256k bağlantıyı 512k yapmanın oyuna pek bir yararı olmaz.

türkiye'den us sunucularına gayet iyi ping alıyormuş oynayanlar. hatta eu'da bu kadar iyi alamazsınız diyenler bile var.

mantıklı olun biraz :) iyi ping almanın mantığı şudur. Upload adslde 256k da 64 upload var kablonette 64kda 64k upload var. 512 yaparsan bağlantıyı upload 128 e çıkar böylece 256 adslden 2 kat daha fazla ping alırsın.[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 05 Ocak 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
said:

türkiye'den us sunucularına gayet iyi ping alıyormuş oynayanlar. hatta eu'da bu kadar iyi alamazsınız diyenler bile var.

mantıklı olun biraz :) iyi ping almanın mantığı şudur. Upload adslde 256k da 64 upload var kablonette 64kda 64k upload var. 512 yaparsan bağlantıyı upload 128 e çıkar böylece 256 adslden 2 kat daha fazla ping alırsın.
yani 512k yaparsam daha rahat oynarım öyle mi?[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...