Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Kombat X

progamer

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

ya bide oyun çok softcore mu bi ayarı mı var daha fazla kan açmak için ?
bi önceki seride ortalık kan gölüydü hele x-ray açınca falan annem doktor olmasına rağmen ıyk falan çekerdi heueheueh
yeni oyun tam bir yetoluk gore ayarlarını kısmışlar baya sdfsdf

ed boon'a sorulmuştu bu oyunun twitch yayınında.

kendisi de ps3'de düşük çözünürlük nedeniyle karakterler çirkin görünüyordu. biz de bolca kan kullanarak makyajladık. ama ps4 ile 1080p ve daha yüksek poligon içeren karakterlerimizi görün istedik dediydi.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Niye ezberliyosun ki, Fatality zamanı geldiğinde bas menüye, gir Moves List e bak, online oynayacaksan zaten bir iki karaktere yoğunlaşmazsan çok pis dayak yersin, onları da öğren artık.

Daha da iyisini yapmışlar bu sefer, ezberlemene gerek yok: Direk Moves kısmından "Tag" diyorsun, HP barının altında taglediğin hareketlerin nasıl yapılacağı sabit duruyor öylece.

Easy Fatality olayı çok yalan zaten ya. Krypt'ten rastgele çıktı birkaç kere, sınırlı sayıda kullanabiliyorsun zaten, kullandıkça bitiyor falan. Hiç gereği yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
knox said:

http://www.youtube.com/watch?v=zjJFxdoCt08

sonicfox 17 yasinda cocuk ama siir gibi oynuyor. bu cocuk kadar rakibine karsi bu derece baski yapabilen oyuncu gormedim. cocuk suan en iyi mk oyuncusu. evo'yu kimseye birakmaz

meh 17 yaşında umk3 sindel ile bundan daha pr0 oynardım dfsfsd atari salonunda dövmeye falan kalkmıştı millet bir kaç kere jetonlarını iç ediyorum diye ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...