Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yanlışlıkla OGS'den geçersek ne olur ???

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

ehhe ben yaptim da , alişkanlik işte ... kendimden emin bi şekilde girdim OGS'ye tabi unuttuğum şey arabamda o anda OGSnin olmamasi idi ... :D neyse bildiğim kadari ile ya eve fatura yolluyolar , yada ziraat bankasina gidip ödeme yapiyoruz ..ve belirli bi zaman sınırından önce ödersek ceza oranı düşüyor ...
nekadari doğru nekadari yanlış bilen var mi :D[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

prozzak sen sadece köprüden geçiyorsun. ogs de sadece boğaz köprüsünde yok :) ankara otobanında çeşitli gişelerde var çubuk :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
prozzak dogru söylüyor
ögs olan gişeler de yok o kırmızı çubuklardan
ögs nin mantıgı bekleme ve duraklama yapmadan geçmek zaten
hiçbir otobandada ögs gişesinde olmaz

sırf köprüde degil diğer otobanlardada geçerlidir bu

ögs olmayan gişeler de zaten görevli durur ve görevli ye para verdiginizde geçersiniz anca

köprüde ise o çubuk olayı yogunluktan dolayı kullanılmıyor[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 03 Ocak 2005 00:58 tarihinde demiş ki:
prozzak dogru söylüyor
ögs olan gişeler de yok o kırmızı çubuklardan
ögs nin mantıgı bekleme ve duraklama yapmadan geçmek zaten
hiçbir otobandada ögs gişesinde olmaz

sırf köprüde degil diğer otobanlardada geçerlidir bu

ögs olmayan gişeler de zaten görevli durur ve görevli ye para verdiginizde geçersiniz anca

köprüde ise o çubuk olayı yogunluktan dolayı kullanılmıyor

sizi izmit batı , bayramoğlu ve gebze ogs gişelerine alalım :)

zaten "çubuklu" ogslerdede bekleme yapmıyorsunuz siz geçerken hemen açılıyorlar. tabii öle 80 le falan girerseniz olay değişiyor :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[Bu mesaj tunch tarafından 03 Ocak 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden çoğu yerde vardıda şimdi deli saçmalığı olduğunu anlayıp devre dışı bırakıyolar tek tek :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

Çubuklar hala var ama kaldırılıyor.
Cezası 33 milyondu, yılbaşından sonra ise sanıyorum 60 ytl civarına çıktı. Biz de kardeşimin arabasıyla geçtik, benim salaklığım, OGS olan araba bende oysaki :)
Gidip Ziraatbankasına ödeniyor veya OGS almaya karar verirseniz ödüyorsunuz ve sanırım ceza biraz iniyor o zaman.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli_Haci, 03 Ocak 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
Çubuklar hala var ama kaldırılıyor.
Cezası 33 milyondu, yılbaşından sonra ise sanıyorum 60 ytl civarına çıktı. Biz de kardeşimin arabasıyla geçtik, benim salaklığım, OGS olan araba bende oysaki :)
Gidip Ziraatbankasına ödeniyor veya OGS almaya karar verirseniz ödüyorsunuz ve sanırım ceza biraz iniyor o zaman.

%25 indirimli ceza ödüyorsunuz.Gördüğünüz gibi OGS heryerde kazandırır.Yoksa siz hala...:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...