Jump to content
nienna

wow'da zevk aldığınız şeyler

Öne çıkan mesajlar

§ 10 Kas 2014, 17:26
BioHazarD said:

zamaniniz varsa izleyin, cok guzel :D

isi gucu bıraktım 1 saat bunu izledim. baya guzelmis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Kas 2014, 17:34
dün izledim ben onu biraz, bugün devam edip bitiricem çok beğendim

bu arada 7 gün beleş gelmişti onun tadını çıkarıyodum 1 haftadır, yarın sabah 7'de bitiyo

raid yapmayı çok özlemişim onu farkettim
kun-lai summit'te hiç gitmediğim bi village buldum, orda bikaç quest yaptım, ölen pandarenlerin mezarını ziyaret ettim falan çok hoşuma gitti
genel olarak oyunun atmosferini çok özlemişim, stormwind'de çiçek böcük sesleri falan mmh. balık tutayım hatta bu akşam biraz onu hiç yapmadım raidleri filan keşfetmekten vakit kalmadı.
ha garrosh'u da dövdük bu arada evet; varian da ayarı verdi off ne iyiydi, pis barbarlar
eski raidleri filan yaptık arkadaşla
monk kastım biraz, dungeon healladım
biraz derken level 47'den level 62'ye getirdim anlamında biraz
mage'ime yeni set yaptım transmo ile, çogzel oldu. ilk defa robe giyiyor karakter, vanilla zamanındaki mage'im aklıma geldi
yeni karakter suratları falan enfes olmuş, yalnız bazı human male modellerini beğenmedim, özellikle bazı sakallar fazla allahuakbar olmuş, ama human male oynamadığım için pek koymadı

zaman ayırabileceğimden emin olsam WoD falan da alıcam ama şu an durum pek belli değil
bi yandan çekiniyorum da, zira işin içine wow girince biraz bokunu çıkartmaya meyilli oluyorum
neyse bakalım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Kas 2014, 17:46
human male en iyi modellemelerden biri ya, bazıları cidden çok kötü olmuş

benim female orclarım vardı, hiçbiriyle oynayamıyorum artık. altına sıçmış gibi yürüyor karakter. çok rahatsız edici.

male orcları aynı şekilde hiç beğenmedim, en ufak oynama isteğim kalmadı orc karakterlerle.

alliance reroll çektim zaten bu modeller yüzünden. 9 karakterin 7 si orctu asdasd

male'ın uzun sakalını biraz daha özenerek yapsalar süper olacakmış. çok garip duruyor böyle lego gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Kas 2014, 18:17
Varmı şöyle 40 kişi toplanıp taktıge baglı kalınarak raid yapılan wow gibi oyun suan?warhammer vardı encok benzeyen oda bitti.
Valla özledim raid yapmayı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2014, 00:06
ORc female hakkaten rezalet. Bence en iyi modelleme Dwarf olmuş. Hatta en iyi falan direk geçtim dwarflar evrim geçirmişler. Bende human female den dwarf a döndüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2014, 08:04
Human male / Undead male abi en iyi modellemeler.

tartışma bitmiştir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2014, 08:17
Hatta şuan arttırıyorum ; oyunun en iyi karakter/class'ı

human rogue yani direk.
Human Deathknight'da düşünülebilir ama SI:7 hatrına ilk sıraya onu yazarım.
Daha sonra orc/shaman derim kendimden biçerek sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2014, 21:27
Adamın biri bedavaya boostladı beni bugün param yok ama feral spec için staff lazım diyince. Hatta o run'da yer kalmamıştı, friend list'ine ekleyip bir sonraki run'da whisp attı.

Benim bu oyunda sevdiğim şey bu, arada inanılmaz insanlar çıkıyor. Eşin dostun yapmayacağını yapıyorlar. Hiç yoktan mutlu oluyor insan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Kas 2014, 21:47
bu saatten sonra wow aldırdınız lel

-hiç denemediğim için monk oynamak istiyorum, pve'de dps olarak viable mı?

ya da neyse aralıkta askere gitcem zaten, viablemış değilmiş bu şafaktan sonra ben mi düşüneyim ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Kas 2014, 07:18
Fena değil ya, zaten end-game oynamayınca öyle çılgın farklar olmuyor. Bir de WoD'da durum ne olur onu kestirmek için erken daha.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Kas 2014, 08:51
normal heirloomu da alayim diye kastim dun rogue ile, hc boostlatmistim. millet paso geberip duruyo kimsenin mekaniklerden haberi yok butun aksam ugrastim bi arpa boyu yol kat edemedim :D
elimizden tutan olsa bi patiden falan guzel olurdu :DD

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Kas 2014, 23:54
belf ss atar mısınız. sub bitti benim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Kas 2014, 23:57
Sonra gelecek yeni modeller.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2014, 08:27
Thraine_Numeheru said:

90-100 arası heirloom ciktimi ?

90-100 arası heirloom bir sonra pakette de gelir yani 100+ level kasarken yeni heirloomlar 1-90 arası olacak eski versiyonu 1-85 idi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Kas 2014, 09:45
90-100 heirloom var da bonus exp yok, sadece ilevel olarak isinize yarıyor. acıkcası niye insanlar 5-6k verip heirloom icin ugrastı hic anlamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Kas 2014, 09:25
3 parça video bu sonuncusu 7:20'deki sevinç çığlıkları bilgisayar başında geçirdiğim en güzel anlardan biriydi, kaç sene oldu bırakalı oyunu bugün bile içim cız ediyo izleyince (:D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=w1twemvIxEw?feature=oembed" width="459">

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Kas 2014, 13:48
Eski orgmar bankın üstünde deli gibi zıplamaktı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2014, 13:33
dün aklıma geldi de nostalji oldum
daha vanilla'nın ilk günleri, açmışım biraz druid kasmışım
4 kişi oynuyoruz, dediler gel dancına gidicez. iyi dedim çıktık yola, meğer maceraya çıkıyomuşuz haberim yok
ironforge'dan menethil harbor'a koştuk (bu arada herkes level 2x civarı, mount falan yok haliyle baya paldır küldür koşuyoruz) ordan gemiyle theramore'a geçtik, theramore'dan yine koşmaya devam.
kalimdor'u komple doğudan batıya arşınlayıp (stonetalon mountains'tan filan geçtiğimizi hatırlıyorum en net olarak, tam o an "OHA MACERA" demiştim) blackfathom deeps'e girmiştik sonunda
ama sorun şu ki vanilla'dayız, kimse bi bok bilmiyor ve ağzımıza yüzümüze vuruyorlar.
grupta paladin, warlock, rogue var, bi de ben varım druid. bana dediler sen healla, tamam heallıyim
abi specim neydi statlarım neydi hatırlamıyorum ama her pullda manam bitiyodu onu hatırlıyorum sdf, tank falan da yok tabi herkes şamaroğlanı olmuş dayağını yiyo potunu içiyo falan, çok acıklıydı ahah
sonra heralde bikaç wipe yiyip bırakmıştık tam hatırlamıyorum ama ondan sonra baya bi süre geçmesi gerekti tekrar blackfathom deeps'e girebilmem için

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2014, 13:48
scarred for couple levels

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2014, 16:07
GenjuroXXX said:

3 parça video bu sonuncusu 7:20'deki sevinç çığlıkları bilgisayar başında geçirdiğim en güzel anlardan biriydi, kaç sene oldu bırakalı oyunu bugün bile içim cız ediyo izleyince (:D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=w1twemvIxEw?feature=oembed" width="459">

şu barzomatik metal ve rock parçaları çok modaydı o dönem şu kill videolarında..
system of a down nedir abi cthun fight'da..
ama genelde immediate music takılırdı millet. hep onların parçaları koyarlardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2014, 16:37
Saeros said:

4 kişi oynuyoruz, dediler gel dancına gidicez. iyi dedim çıktık yola, meğer maceraya çıkıyomuşuz haberim yok
ironforge'dan menethil harbor'a koştuk (bu arada herkes level 2x civarı, mount falan yok haliyle baya paldır küldür koşuyoruz) ordan gemiyle theramore'a geçtik, theramore'dan yine koşmaya devam.
kalimdor'u komple doğudan batıya arşınlayıp (stonetalon mountains'tan filan geçtiğimizi hatırlıyorum en net olarak, tam o an "OHA MACERA" demiştim) blackfathom deeps'e girmiştik sonunda
ama sorun şu ki vanilla'dayız, kimse bi bok bilmiyor ve ağzımıza yüzümüze vuruyorlar.
grupta paladin, warlock, rogue var, bi de ben varım druid. bana dediler sen healla, tamam heallıyim
abi specim neydi statlarım neydi hatırlamıyorum ama her pullda manam bitiyodu onu hatırlıyorum sdf, tank falan da yok tabi herkes şamaroğlanı olmuş dayağını yiyo potunu içiyo falan, çok acıklıydı ahah
sonra heralde bikaç wipe yiyip bırakmıştık tam hatırlamıyorum ama ondan sonra baya bi süre geçmesi gerekti tekrar blackfathom deeps'e girebilmem için

Çerçevelik post.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2014, 16:38
Vurtne vardı. Soilwork arkada bangır bangır, undergeared mage ile çılgın atıyordu eleman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Kas 2014, 16:51
Saeros said:

lvl 2x de ne statı ne talenti olm :D nightelf olarak götümün dibinde olmasına karşı 2-3 kere girmişimdir oraya, ciddi arıza biryerdi. Ben stv yapıp oradan Sw ye gittiydim sanırım. Sonra redridge, dustwood falan ilerlemiştim. Diğer kıtanın heryeri ciddi sıkıntılıydı hep kaçtım oradan :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...