Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

El morad 30 lvl görevi yapılamıyor...

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Knightonlineworld serverlarında oyunu oynuyorum. Elmorad ırkında 30 lvl a gelince yaptığımız ve bize tam 1 lvl exp. 'i veren reconniance görevini yapamıyorum. Falkwine den kaıdı alıp scout a götürüyorum. Fakat scout yalnız başına duruyo orda. Bana bi report verior ama yanında savaşıp mapleri alabileceğim kimsecikler yok. Aynı görevi orclar yapabilirken insanların yapamaması çok acı bi durum. acaip bi exp kaybı.... :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xx2xx, 05 Ocak 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
ben orc um humanlar ne gorevi yapıyor bilmiyorum :))

Abi piana da gördüğüm herkese sordum. Benim gibi yenilerden olanlar o görev yapılamıyor dedi. Eskiden yapanlar benimle birlikte geldiler. Sen o savaşçıları öldüremeyebilirsin dediler felan. Ama onlar bile şaşırdılar. Sanırım bu x-mas update den sonra böyle bir şey oldu galiba... ama anlayamadığım neden orclar yapabiliyor da biz böle bi durumda kalıyoz. Ya bu bi avantaj veriyor orclara resmen yaaa 360 bin exp. az bi şeymi yaaa..:(
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben mage charımla yaptım ama sonradan kastıım rogue ile gittiğimde orc morc yoktu kısmet olursa yapacam onuda bi gün =P[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu kişi mavi orc npc ile konuşmayı unutuyor. açarlar inşallah yakın zamanda.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch

*Kendorf attacking to glacier giant*
-Why? :( WHY??
-for die... (masochistic action, I'm relax :)

[Bu mesaj Quanzi tarafından 05 Ocak 2005 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...