Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tam Arena Programlık bi olay,

felixxx

Öne çıkan mesajlar

Standartimdir her sabah kahvaltimda yumurta yerim. Her hafta düzenli olarak bostanlida bi tavukçudan yumurtalarimi alirdim ama bi bu hafta alcağım yer uzak geldi pazardan alayım dedim. iyi aldımda, şu esmer köy yumurtalarından..herzaman standart yumurtacımdan aldıklarımın aynılarından güya..
Olaya bak, yumurtayı suya koydum, haşlıyorum.Tamam haşlandı. tabağa almadan önce peçeteyle kurularım. yumurtayı aldım bi kurulayım dedim yumurtadan boya çıktı..dış boyası yani.. biras daha kurulayım dedim alttan beyaz bi yumurta çıktı..herzaman aldığım yumurtaları kuruladımmı rengi çıkmıodu.. vay be 3 kağıtçılar dedim..
yorum?[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

su saatten sora yenicek yemek kendi bahcende yetistirilmis domates yada anneannenin elleriyle hazirladii nefis tarhanadir. eger sennin böle beslenme ihtimalin yoksa günden güne zehirlenmeye mahkumsun arakadasim. ne arena kutrarir ne reha muhtar[signature][hline]

[Bu mesaj sidd tarafından 04 Ocak 2005 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 04 Ocak 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
adama sölesen
" la gabuunu mu yijen sanki " der

sende ''amca onun bütün vitamini kabuğunda ama'' dersin amca bi hafta düşünür ondan sonra hehe[signature][hline]''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

maksat sahtekarlık olsun diye laboratuar bile kurarlar =)[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
deviantART

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 04 Ocak 2005 22:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...