Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni server açılıyormuş

OrC_WaTcHeR

Öne çıkan mesajlar

İnsallah acilir acilirsa ILK LvL 60 asasian ben olurum walla 24 saat kasarım :) ama Harpy Lazım 45 ten sonra onada asasian kolay bulunuor.Harpy icin ugrasacam :)[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

Evet Areste Kastım Ban landıkm Diezde Kastım Clandan ciktim yanliskla moralim 0 oldu o charıda bıraktım [pelerin vardi :)]
Xigenonda Ban acilacak die kasmadım oda acilmadi.Yeni Server Acilirsa baslicam walla kasmaya Orc mu olsam Human mı karar veremdim eskiden Orctum Sizde Orcmu olam Humanmı???[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Beyler yeni server açılırsa ben başlıcam bu sefer 15 tatilde yakın gece gündüz kasar lvl 6x yaparım ben onu.
Ve açılırsa kendi adıma human diyorum.
Hem kıyafetler daha iyi hemde level kasılacak yerler ezberimde :)[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

NeoZEB Sen karisma sen anca beni kandirip **** gecersin benle konusma.....Burdada benle muhatab olma istedigimi yazarım...[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Yakala ne olacak?? Hem Sen benle dalga geciyordun bunu biliyorum....Hem suanda 7.000 np war zaten ama almadin hala..[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Artık istesemde gelemem.Charı sildim.Yeni Serverde Kasacam.Pelerini biraz zor alirsiniz onuda soyliyimm kral kadro ile kesemediniz.Orclar Catır Catır indirdir.Sizler Ölmemek icin Centaur'un arkasında Z -R ile ates ederken biz orada dewamlı ölüyorduk.2 kez öldün die Zebani charınla hiç bişi yapmayip bizi izledin eger cuma günüde onu yaparsan Emin ol senin sayende gene pelerin alamıcaksınız.[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

heheh iyide ben o charı Noob olsun die actim zaten uahuahauh + o clandan ben kendım cıktım.İstesem girmezdim? Seni Sevdigim Deger Verdigim icin girdim Emin ol??[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

benimz sozum sozdur.. pelerin alıp 62 olunca char senin dir . ZEBANİ yi baskasina vermem bilirsin sana soz verdim senin olucak. yeni server da benim bildigim bugunlerde degil mart-nisan aylarinda acilicakti..bilginize biraz arastirma yapin..www.knightonline.jp adresi biraz cincede olsa yaninizda her zaman bir cinli bulundurun ;) tercume icin.... :) bu sırada yeni server da bildigin gibi yine en ust duzeye cıkıcaz diez tayfaısıyla beraber bu sfere orc uz :) Diez_J EXR NEOZEB DİEZ_K TAYTAY CAESAR LANS hepimiz orc ;)
Sosyal ağlarda paylaş

OK ben bekliyorum.Yeni Server acilirsa Orc olacaz Bu serfer SirkaOS lar Human olacak gene ayni olacaz :)[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2