Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

formula1 istanbul grandprix inde görev almak isteyenler

forgiver

Öne çıkan mesajlar

buradan başvurabilirler
banada ark. söylemişti, birde eminönündeki istanbul ticaret odasından başvuru yapılabiliniyomuş
anladığım kadarıyla biraz geç kalmış olma ihtimalimiz var ama gineden şansımızı denemek lazım
walla ben kim sallar bilemiyorum ama, pit-girls genel organizatörlüğü ve güvenlik araçı şöförü yaparlarsa baya makbule geçer :)[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 04 Ocak 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
Guvenlik aracinin surucusunun ulkeyle alakasi yok bildigim kadariyla, F1 yonetimi belirliyor senelik.

zaten ölesine yazmıştım
pit-stop alanındaki tuvaletleri bile temizletseler kabul :)[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blizzard_IcedEye, 04 Ocak 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
ordaki herhangi bir görev bile insan yeter o kulağı mahveden sesi duymak yeter!

abi sonuna kadar katılıyorum ben zaten f1 i evden izleme taraftarıyım nasılsa tv den sahanın her yerini görüyorum[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dingaer, 05 Ocak 2005 10:20 tarihinde demiş ki:
said:
Blizzard_IcedEye, 04 Ocak 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
ordaki herhangi bir görev bile insan yeter o kulağı mahveden sesi duymak yeter!

abi sonuna kadar katılıyorum ben zaten f1 i evden izleme taraftarıyım nasılsa tv den sahanın her yerini görüyorum

Alıntı yapmışsın. Katılıyorum demişsin ancak söylediğin şey alakasız. Ben mi anlayamıyorum yoksa sen mi bi garipsin. Hyr sorun bendeyse gidip biraz daha yatıcam.[signature][hline]Apprentice fordfocus driver..[/i]
kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fordcus, 05 Ocak 2005 12:01 tarihinde demiş ki:
Alıntı yapmışsın. Katılıyorum demişsin ancak söylediğin şey alakasız. Ben mi anlayamıyorum yoksa sen mi bi garipsin. Hyr sorun bendeyse gidip biraz daha yatıcam.

yalnız değilsin[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan adam bi yanlış yazmış diye amma üzerine gitmişsiniz :) Biraz kassanız anlıcanız adamın söylediği şeyi. Evde televizyonun sesini açmayı deneyin bakalım arabaların sesi geliyomu.[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...