Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG Free Trial

thanatos

Öne çıkan mesajlar

normal oyun arti genisleme paketi "jump to lightspeed" le birlikte bi trial programi baslatmislar.
swg bolumunde bi topic vardi fakat assagilara dusmus ve oyunla ilgisi olmayanlar oraya bakmiyor diye bu bolume yenisini acmak daha mantikli geldi.

simdi efenim;
burdan katilabiliyoruz, bir adet cd-key verip oyunun download linklerini de beraberinde veriyorlar.
fakat hem normal oyunu hem expansion'ini indirmek gerektiginden biraz abarti buyuklukte dosyalar, o tek problem olan nokta.

download edeceklere sabir diliyorum.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 03 Ocak 2005 22:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heh evet 10 gunluk yazmayi unutmusum.
bu arada daha once hicbir oyunun trial'inin expansioniyla birlikte oldugunu gormemistim, guzel bi uygulama yapmislar bence.
en azindan oyuna girip herseyiyle ogrenme firsati veriyorlar.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 03 Ocak 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
heh evet 10 gunluk yazmayi unutmusum.
bu arada daha once hicbir oyunun trial'inin expansioniyla birlikte oldugunu gormemistim, guzel bi uygulama yapmislar bence.
en azindan oyuna girip herseyiyle ogrenme firsati veriyorlar.

ao var 1 hafta istediğin packle birlikte oynama şansın
Sosyal ağlarda paylaş

AO'nun 3 tane expansion'i var, 20$ istiyorlar 2 expansionla birlikte trial oynamak icin.
3'u birden bir arada yok, para vermeden de hicbir expansionla oynanilamiyor.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

dosya boyutu 3gb'dan fazla ve evet triali cektikten sonra 10. gunden itibaren kredi kartinla devam edebiliyorsun oyuna, oyunu almaya gerek yok.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

oops bunu buldum:

If you do not yet own Star Wars Galaxies: An Empire Divided, in order to continue playing Jump to Lightspeed, you will need to buy a copy of Star Wars Galaxies: An Empire Divided at a retail or online store. If you already have an active Star Wars Galaxies: And Empire Divided account in good standing, in order to continue playing Jump to Lightspeed on that account, you will need to buy a copy of Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed at the end of the trial program and add it to that existing account.[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...