Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monitor Yardım

Way

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar arkadaslar sole bir fırsatım var ne yapmalıyım sizce?

amcam iş yerindeki monitorunu degistirekmis 15 inç sony nası anlatacagımı biliyorum kusuruma bakmayın ince monitor diyecem :) ya da sıvı kristal ekran miydi ole bisi bende ise 17 inç philips duz ekran monitor var sony i alsam oyunlarda daha ii olur mu yoksa 17 inç te kalmalı mıyım? gorunus bakımından cok guzel denedim oyunlarda da bi sorun yok gibi ama bi uzman gorusune cok ihtiyacım var..sonucta sony de de 1024 / 768 calisiyo ben kendi monitorum de de ole calistiriyorum?

not:bedavaya verecek..
Sosyal ağlarda paylaş

17 inç in varsa 15 inç ekrana bakmaya alışmak zor olur
dediğin şey lcd monitör olabilir
görüntü kalitesi 15" dediğinde seninkine göre daha iyidir ama dediğim gibi alışmakta zorluk çekersin

[Bu mesaj forgiver tarafından 04 Ocak 2005 23:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1) amcanın lcd'sinin marka ve modelinin tepkime süresini öğren. 12 ms veya daha düşükse oyun ve filmlerde sorun yaşamazsın
2) 15" lcd = 17" crt. tam olarak olmasa da yaklaşık olarak. o yüzden daha ufak bir ekran almış olmayacaksın[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

sabo nun da dedigi gibi ekran boyutunda pek fark yoktu gibi 17 inç sadece boy olara daha uzun gibi monitorum cok agır ve 6-7 saat calısınca her monitorun cıkartıgı o ince ses kulagı sagır ediyo lcd monitorlerde hic ses cıkmıyo diye biliyorum yazdan biliyorum cok oyun oynayıp yatınca hala bilgisayar acıkmıs gibi oluyodu monitor yuzunden cunku kasadan hic ses cıkmıyo kasaya baya para vermistim :) neyse demin aradım tamam olur dedim hadi bakalım hayırlısı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...