Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öldü :(

Raptor_Skeleg

Öne çıkan mesajlar

3 senedir beslediğim muhabbet kuşu öldü.. salonda kafesin tabanında yatıyor... odadan her çıkışımda gözüm oraya gidiyor... ev sessizleşti resmen... sinirim çok bozuldu :( odadan çıkmıyorum... bizimkiler gelince kaldırıcaklar.. kafes boş kalacak..salondaki yeri boş kalacak.. minicik bir şeyin evi bu kadar doldurabileceğini hiç düşünememiştim.. evin kapısında, anahtarı deliğe sokarken ötmeye başlardı sesi gelirdi merdivenlere kadar... evde yalnızım.. yan odada bir ölü var.. duyduğum tek ses klavyenin tuşlarının çıkardığı tıkırtı... ne yapacağımı bilmiyorum :( :'([signature][hline]ördek...
Sosyal ağlarda paylaş

evde yalnız kaldım.. yeni bir hayvan alacağım... ama ne alacağım bilmiyorum.. annem tekrar muhabbet kuşu aldırmam diyor... o da çok üzüldü.. hamster düşünüyorum.. ama bakımının zorluklarını falan öğrenmem lazım önce bilen var mı?
evin bu sessizliği sinir bozucu.. kafesini taşırım raya buraya falan hamsterin...[signature][hline]ördek...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hamsterlar ısırabiliyorlar. fakat şirindirler. genede kaçabilirler kafeslerinden. evde korkan insanlar olabilir. sonuçta fare gibi görünüyorlar. ama birazcık zor olsa gerek bakımı..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 102)
Sosyal ağlarda paylaş

Basın saolsun..
Merak etme yakında unutursun ben köpeğim öldü zaman 1 hafta okula gitmemiştim , resmen evde kimse birbiriyle konusmuyodu :) aksamları benle beraber yatardı kerata ısıtırdı böle etrafı :) tey teyy..
Bence alcaksan köpek al ben hiç vazgecemedim köpekten öleki o öldükten 2 ay sora bitane daha aldık o da yanımda oturuyo simdi :) Bakması zor ama okadar tatlıki :)[signature][hline]Tama Drums
Paiste Cymbals
Sosyal ağlarda paylaş

başın saolsun öne
Bencede hamster gibi bişi alma oda içinde bakacaksan hergün kafesi temizleme gerekir kötü kokar kafesleri kendini temizlersadece :) en temizi akvaryum falan al tabi saga sola gidip gelen balıklar olacak ama ginede kuş almayı düşün papagan falan al biraz fiat tuzludur sadece bakımı kşla aynıdır ekstra fazla bişey gerektirmez[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun.
Hayvan alma bence artık. Evine sokmadan gayet de sevebilirsin bence.

Çünkü insan bir hayvana çok bağlanınca ve onu kaybedince üzülüyor.
Küçükken bi hamsterım vardı, 1.5 yıldan biraz daha kısa bir süre yaşadı ve bi sabah kafesinde ölü bulmak çok koyuyor inan, ki yaşamışsın biliyorsundur.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Tescilli Liv Kristine Hastası

1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

benimki avcumda ölmüştü köpükler çıkararak.. ayaklarına felç gelmişti o felç iyice yürüyünce ölmüştü:(
anlıyorum acını ama alışacaksın elbet.. başın sağolsun.
sırf öldüğünde üzülücem diye hayvan almıyorum eve, en iyisi hint kargası falan almak aslında:) 300 sene yaşıyormuş torunumun torununun torunu ağlar artık ühü öldü diye:D[signature][hline]beş hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...