Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.WrestleManiacs.net

ZoqureS

Öne çıkan mesajlar

Genellikle WWE yani World Wrestling Entertainment Türkiyede pek fazla tanınan bir spor değildir. WrestleManiacs'ı tanıtmadan ben biraz WWE'yi tanıtiyim bilmeyenler için, bu spor güreş gibidir ama biraz showa dayalıdır. Baya bi vücut yapmış oyuncular maçlar yaparlar. Maçlardaki yapılan hareketler gerçekten değildir ama bazı tehlikeli durumlarda olduğu oluyor. sonuç olarak seyretmesi gerçekten çok zevki bir spordur ve maçlar baya çekişmeli geçer.(offical webpage:www.wwe.com) Ama ne yazıkki bu maçları yayınlayan kanallar türkiyede gösterilmiyor ve bizde buna burdan tepkiliyiz.

Bizde ingilizce içerikli bir site açtık ve türkiyeden ve dunyadan tüm WWE severleri bir yere toplayabilmek için. Sitede daha çok yeni. Sitemizde en son haberler, maçlar ve diğer multimedia dokumanlar ve tabiiki forum bulunmaktadır. Siteyi ingilizce açmamızın nedeni dedigim gibi türkiyede WWE nin pek fazla raabet gormemesidir. Genellikle türkiyeden WWE'yi takip edenlerinde offical siteden en son haberlere bakmaktadırlar. Site ingilizce içerikli oldugu için orta seviyede ingilizce bilsenizde olur. türkçe konuşmak kesinlikle yasaktır. umarım sitemizi beğenirsiniz.

WrestleManiacs the HomePage of Real WWE Maniacs: www.WrestleManiacs.net[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar siteye üye olarak bize destek verebilirsiniz, buarada hergun yeni maçlar upload ediliyor. WWE'yi tanımlarken yalan kelimesi bence çok ağır, tamam WWE'nin gerçekçiliği tartışılabilir fakat asıl önemli olan maçı izlerken zevk duyuyormusunuz? ben böyle düşünüyorum, teşekkürler..

[Bu mesaj ZoqureS tarafından 03 Ocak 2005 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Duymam mı. Hele o dişi 3 erkeğin arasına dalıp da en cılızını bacaklarının arasına sıkıştırıp tokatlamaya başladığında kendimi o cılızın yerine koyup bayağı fantazi yapmıştım[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 03 Ocak 2005 00:51 tarihinde demiş ki:
peki hareketler yalansa, birbirlerini nasıl yenmiş oluyor bu adamlar? hep merak ettim bunu

bu şirketin özel scripterleri var devamlı senaryo yazmaktalar hatta şirketin sahibide eski bir güreşçi ara sıra kendisi de rol alıyor yapılan herşey daha önceden planlanmış olaylardır.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

Bu siteyi yapmamizin asil amaci Turkiyedeki ve tüm dünyadaki WWE fanlarini bir araya toplamak ve onlar icin daha cok kaynak saglamaktir cunku Turkiye'ye ve daha dunyanin bir cok yerine bu kaynaklar yeterince saglanamamaktadir yakinda daha da cok buyuyecez ve arsivimiz artacaktir (Bu arada bnde adminim) ayrica forumlara inglizce msj atiniz
Sosyal ağlarda paylaş

WWF ve WWE den önce WCW vardı, ilk kevin nash, goldberg ve rey mysterio o eski zamanlar yani ;) sonradan WWF oldu, daha sonra World Wrestling Entertainment yani WWE yapmaya karar verdiler. hikayesi bu..

ayrıca sitedeki dosyalarda zipli bir şekildedir guvenle indirebilirsiniz, sitenin uploadu iyidir.

iyi eglenceler dilerim, sitemize üye olarak bize destek verin ;)[signature][hline]WrestleManiacs the HomePage of Real WWE Maniacs: www.WrestleManiacs.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...