Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Icin Karakter

Chimera167

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar aramızda hobi için can sıkıntısından 3D nesne ve insan yapan arkadaşlarımız var
ama artık bir Türk oyunu başlıgı altında oyunlar yapmanın vakti gelmedi mi sizce , biz geldi
diye düşündük ve oyunu programlamaya başladık ve sonunda GTA 3 Tarzı bir oyun motoru yapmayı
başardık fakat bir olay önümüzü kesti Sadece bizim degil tüm Türkiye'nin de hem destek hemde
güzel bir oyun projesinde buluşmaya ne dersiniz her türlü yardıma açıgız oyun motoru konusunda
programlama ve en önemlisi 3D Tasarım benimde deginmek istedigim konu bu 3D Modelleme yapacak
kişiler arıyoruz Credits bölümümüzün zengin olması oyun için emek veren herkesin saygı görmesi
ve daha önemlisi Gerçekten elle tutulabilir bir oyun yaratmayı. Gerçekte gerek olan konu Characterler
yani yaratık , insan , araba , agaç gibi modeller gerekmekte tabii Map olaylarını da biliyoruz bu
konuda yardımcı olmak isteyenler..

Web : www.bkcartoons.com / Forumlarından
MSN : [email protected] / [email protected]

Adreslerinden bizimle irtibata geçebilir yaptıgınız her yardım size saygı olarak geri dönecektir unutmayınız...[signature][hline]Sözlük-Üm Whois ??? [ Chimera ] !
ReSiM aLbUMUM !!!
| Home Page |
Msn : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Selam... Benim de uzun bir zamandır bu fikir aklımda var bu ve hatta birkaç oyun motoru indirip VB, ASP-HTML ve Flash bilen b4 arkadaş bu işe başladık. Gel gör ki bir lise 1'deyiz... :) Ben de alt-orta seviye 3dsmax, maya, blender, Ulead COOL 3D, caligari truespace ve terragen bilen bir kişiyim. karakter olmasa da ağaç, araba gibi aşırı animasyon gerektirmeyen objeler konusunda yardımcı olabileceğimizi sanıyorum...[signature][hline]do never think about the past, as it's in the past; do never think about the future, as it immediately comes.
Bence http://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=tirwdrtr
girin müthiş bir oyun; officerim da olabilirsiniz yeterince korumanız olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...