Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözümüz aydın.Kenshin tekrar vizyonda.

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

Bi sabah yugioh'yu izlemek için erken kalkmıştım ki bi baktım Kenshin.Çok erken başlıyor biras uykumuzdan fedakarlık yapıcaz ama olsun.
Kanal D
Saat:06.30

Bugun sanasuki ile kapıştı ve sonunda dost oldular.:)[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui
Sosyal ağlarda paylaş

oha be kardeşim.. horozlar mı seyredecek o vakitte, kim düşünmüşse o vakte layık görmeyi, esaslısından bir kuzu ryu sen çekmek gerek..

pöff nasıl seyredilir ki bu şimdi o saatte.. hey yarabbi sinirim bozuldu şimdi, yarın da jin'ei vardır tüh.. ne yapsam ne etsem..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

aman be, iki paralık oldu uykum ama jin'ei kaçmazdı.. :)

o kadar kötü değil be seslendirme.. hatta bazı karakterler gayet iyi bence..

ya bu herif eskiden shinsengumi üyesiymiş anlaşılan ama sonra keçileri kaçırmış sanırım?[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

divx var olmasına var da tv'deki kalitede olamıyor yani, hem monitör ile tv de bir değil. seçkinci insanız, yetmiyor napalım.. :-p[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

o kanalda hiçbişi yok valla, binbeşyüz yıllık animeler veriyorlar yayın akışının %95'i boyunca. dişe dokunur ve yeni 1-2 şey izleyebildim kaç aydır ve fransızca, kabus gibi.. mangas.fr adresinden bakabilirsin şu anda neler oynuyor diye zaten..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bi insan özel mesaj çeker :)
gece 20'de yatmıştım bi de bu topiği hiç görememiştim.
neyse yarın izleriz..

bi de eskiden 8.30 ve 9 gibi verirlerdi.
yuh yani haftada iki kez mi ne izliyebiliyordum, o da üniversitedeyim diye..

ama bu saat bence daha iyi, 6.30, erkenden kalkıyorum okul vakti ne de olsa, açarım tv'yi izlerim, oooh..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 09 Eylül 2004 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yav okula giden insan bile 6:30'da kalkmaz bence, ben kalkmazdım ilkokul çocuğuyken bile. tarla mı sürüyoruz hey yarabbi.. :)[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

çevirinin hatalı olması mümkündür, bizdekiler ingilizce çeviriden çevirmiş belli ki.. seslendirmeye gelince, kötü seslendirme nasıl olur duymak için doğu avrupa tv'lerinde bir gezinmeni öneririm, hani bizden önce ab'ye girecek olanlar.. ;)[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 10 Eylül 2004 07:13 tarihinde demiş ki:
çevirinin hatalı olması mümkündür, bizdekiler ingilizce çeviriden çevirmiş belli ki.. seslendirmeye gelince, kötü seslendirme nasıl olur duymak için doğu avrupa tv'lerinde bir gezinmeni öneririm, hani bizden önce ab'ye girecek olanlar.. ;)

:D onlar apayrı seslendirme konusunda hele polsat gibi bişey vardı! çeviri yapıcaksın madem işe emek harcıycaksın adam akıllı yap tabi cocuklar için bunun pek önemi yok ama anime seslendirmesininde bir sanat olduğu doğru![signature][hline]orochi
Sosyal ağlarda paylaş

Çeviri hatalımı çeviri tamamen yalan kafasına gore yapmıslar hataları sayyıyım
-Kenshin ne Kenji Diorlar yane oglunun adı
-Kaoru ya Kori diyorlar!!!
-Yahiko ya Yoşi denilmekte (televizyona kafa!!)
-Sanasukenın estkı adı olan zanza yı kılıncının adı yapmıslar(kılıcın adı :Zanbatou) ve geldıgı yerın adıda zanbatou olmus
-kırk yıllık battoUsai ye batosayi deilmek buyrun burdan yakın

ama genede her sabah izliyom malum nede olsa kenshın tas tablette hiogrlif yazısın da olsa gene izletim icabında[signature][hline]Sword is a Weapon For Killing

Swordsmasip is a Art of Murder

But I Prefer To Use My Sword To Protect

-----Kenshin Himura-----
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm iyiki daha önce izledim neredeyse bütün bölümlerini sürünmeyecem şimdi öyle sabah sabah:)

Edit: KanalD yi anlamak mümkün değil ellerinde gül gibi birçok anime veya çizgifilm var, sen kalk bunları sabah horoz bile uyuyorken yayınla sonra git en makul saatlerde 1891654891654189 kere izlediğimiz 316818416846416 yıl eski Loony Toons, Tom&Jerry koy. Kanal D yi kınadım gitti:)

[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you

[Bu mesaj WinterWolf tarafından 10 Eylül 2004 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Daha önceden akşam saati veriyorlardı şu sihirli annemdeki sarı saçlı kadın çoçuklara kötü örnek oluyor cart curt diye diziyi yayın akışından kaldırtmıştı.Hey allahım insanda biraz akıl olur bu tarz ünlü animeler japonyada en çok tv izlenen saatlere konur ben şuana kadar animelerden etkilenip kafasını maviye turuncuya boyayan çoçuklar görmedim veya ekmek bıçağını alıp ona buna saldıran.Bi bizde birtane aptal vardı pokemonum diye camdanmı ne atlamıştı[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar japonya da birçok anime sabah saat 7 de başlar:)
bizimkiler japonlara özendi galiba..

yada tv saatini düzenleyen arkadaşın, sabah okula gitmesi gereken çocuğu filan vardır:)[signature][hline]www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com

türkçe anime altyazıları için

http://animetr.port5.com/altyazilar.html
ugrayın sizide türkçe altyazı yazmaya davet ediyoruz..

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

1100 cdlik ve 40 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...