Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin kahramanlarınız kimler?

Albatros

Öne çıkan mesajlar

Kendime gore Sinema dunyasında gelmis gecmis en iyi kahramanları sıraladım.sizdende bir ilk 3 alalım..

1:Travis Bickle___ TAXI DRIVER
[Robert De Niro]

2:Ashley J. "Ash" Williams___EVIL DEAD
[Bruce Campbell]

3:Ellen Ripley___ALIEN
[Sigourney Weaver][signature][hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

William wallace-brave heart
Darth Maul-Star wars
Maximus-gladiator[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

arnold schwarzenegger - terminator serisi
slyvester stallone - rambo serisi
bruce willis - die hard serisi

biraz daha düşünsem başka şeyler de çıkar ama görür görmez "aha kahraman!" dedirten ilk bunlar var..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 03 Ocak 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
motoko kusunagi gits

anime filmleri vizyon bölümündeki bir ankete dahil olamaz sanırım, yoksa ben de seçeneklerim arasına alırdım.. :)

ha bu arada, kusanagi olacak.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

jules-pulp fiction
tmm bi kahraman denemez tam olarak ama benim icin ayri bi yeri vardr[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

Öyle ya demokrasiye iktidara gelinceye kadar gereksinmeleri vardi. İktidara gelince demokrasi ayak bağı olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...