Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Archeum için ağaç gelecek sanırım. Ama cash shopda olmasa çok daha iyi olur. Release'de değişir belki.

Bu arada hakikatten 10-20 kişi ile casual takılıp bir şey başarılacak bir oyun değil. 50 olmadan sıkılır bırakırsınız. Çünkü lvling gerçekten sıkıcııııı. Bir GW2, Swtor falan değil yani. Az kişiyle 15-20 güne bayıp silmeniz işten değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Nası cıkmadı ya? ben neyi oynuyorum ki o zaman? 16sında resli şekilde f2p olanlara acılacak biliyoruz onu da. Niye abdullah güllük yapıyorsun ki? Oyunu öğrenmek için oynuyorum ben suanda level 14um paladine döndüm fena durmuyorda değiştireiblirim sırf plate sevdağımdan vazgeçebilirim ya BELLİ DEQİL
Sosyal ağlarda paylaş

hattok said:

Nası cıkmadı ya? ben neyi oynuyorum ki o zaman? 16sında resli şekilde f2p olanlara acılacak biliyoruz onu da. Niye abdullah güllük yapıyorsun ki? Oyunu öğrenmek için oynuyorum ben suanda level 14um paladine döndüm fena durmuyorda değiştireiblirim sırf plate sevdağımdan vazgeçebilirim ya BELLİ DEQİL

Oyun release olmadi, oynadigin sey beta. Cok zor degil anlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

hattok said:

Oyun release olmadi, oynadigin sey beta. Cok zor degil anlamak.

Abi adam net 4 harfli. Vay anasını satayim ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...