Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Yok abi, oyun sektöründe birisi olarak böyle cahilleri görünce iki şamar vurmak hoşuma gidiyor. Zaten TR IGN kadrosuna da gıcığım genel olarak, yeri gelmişken vurayım dedim review'e.

Zaten mümkünse Paticik dışında bir Türk communitysinden oyuncu gelmesin oyuna gfdlh.

/////****___OH PÜFÜR PÜFÜR ELITIZM//___****\
Sosyal ağlarda paylaş

inceleyen kişi oyunu tanıtamamış, çünkü iki-üç saat oynayıp ona göre yarım saatte bir inceleme yapmış.

ilk başta yapacağın işe saygın olması lazım. ben bile kısıtlı betalarda toplamda yirmi saat kadar oynadım ve oyunun geneline dair tam bir çıkarım yapabilecek kadar oyun içi bilgi elde edemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sektörün durumu bu zaten. Totalde oyun inceleme-haber portallarında gerçekten oyunları oynayan inceleyen, oyun kültürü olan 10 tane adam çıkar ya da çıkmaz. Gerisi 2-3 saat oyunu oynayıp yazı yazan insanlar. Hele IGN gibi fason yazar çalıştıran platformlar tam allahlık alibey.

Neyse konu bu değil. Dağıtmayayım topici.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

lan size de yaranılmıyor, 10/10 wud beng diyince de "OO PARAYI KOKLATMIŞLAR YİNE"

heh aynen öyle oyunu kötüleseler bunlar salak cahil hede höde, yüksek puan verirlerse bunlar satılmış kokuşmuş hede höde, ne yazarsan yaz farketmiycek yani.

ben de oyun sitelerine bakarken gözüme çarptı koydum mmo lar umruda değil oynamam sıktılar artık güzel olsada.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Zaten mümkünse Paticik dışında bir Türk communitysinden oyuncu gelmesin oyuna gfdlh.

/////****___OH PÜFÜR PÜFÜR ELITIZM//___****\

Yeah (tu)(tu)(tu)B)-

Xenus said:

Open Beta: September 4th
Head Start: September 12th
Launch Date: September 16th

diyorlar

AmoRPHouS said:

Steamde coming soon sekmesine bakınca orada çıkış tarihi 15 eylül ve 18 eylül olan iki oyunun arasında listelenmiş. Genelde oradaki sıralama doğru çıkıyor. 16 Eylül gerçekten çıkış tarihi olabilir.

Paketler ilk çıktığı zaman steamde Release date kısmında 16th Sep. yazıyordu. 3-5 saat içinde kaldırdılar o yazıyı. Şans eseri bende görmüştüm.

Bence de ihtimal çok çok yüksek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...