Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Carcass

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Carcass biraz underground olmasına rağmen inanılmaz güzel bir gruptur bencede zaten Masterpiece albümleri Heartwork haricinde şiddetle dinlemeyenlere Swansong u tavsiye ederim

Almanlardan genellikle Power ve Thrash grupları çıkar ama Carcass ikisinede dahil değil.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm....

carcass için underground diyorsun ama 90ların oldukça hareketli death metal piyasasındaki en büyük gruplardan biriydi. hatta 93te mi ne bööle clash of the titans ayarı bir death metal turnesi olmuştu da, en kallavi grubuydu sanırım turnenin. gorefest ve bi grup daha vardı ama hatırlamıyorum ki :P

ondan gayrı, şahsi kanaatimce carcass'ın masterpiece'i olmaya layık albümleri "necroticism - descanting the insalubrious"dur. yemin ediyorum onun üstüne death metal albümü yapılmadı, o ne vokallerdir, o ne ritm gitarlardır, vallahi tadından yenmez. sonraki çalışmaları, necro...'yu düşündüğümde bana yavan gelmişti de ısınamamıştım. ama tabii bu benim şahsi fikrim.

yine de bu türe meraklı arkadaşlara albümü feci öneririm. hatta tadımlık bir parça olarak "incarnated solvent abuse"u mutlaka tavsiye ediyorum. kazaa'da vardır herhalde, indiriniz, pişman olmayacaksınız :)
*!carcass adını duyunca heycan yapar*

[Bu mesaj Emaleth tarafından 25 June 2003 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de carcass alman diil, ingiliz bi gruptur, ve ingiliz grupları genelde rulzdur :P

hatta gitarist'in (hala grupta mı o herif bilmiyorum tabi, adı michael miydi neydi? benim dediğim necro...'ya kadar geçerli) eski grubu da efsanevi napalm death'tir :))

vokal de pek yakışıklı, pek şeker bişeydi, onu da söylemeden geçemiycem :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 25 June 2003 13:02 tarihinde demiş ki:
yemin ediyorum onun üstüne detah metal albümü yapılmadı*!carcass adını duyunca heycan yapar*

*!terlik yamaeyi goze alarak su cumleyi kurar*
O kadar hayecanlıdır ki death yerine detah yazmıstır......[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Maziyeee biiir bakıııı veeer...

Neyse, 1.5 yıl geçmiş ama hala Carcass ROXXOR diyorum =) Dinlememiş hala varsa, dinlesin. Yoksa melodic death dinliyorum demesin =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...