Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün beta testerlara ve beta WoW oynamış arkadaşlara soruyorum...

YETER

Öne çıkan mesajlar

Şimdiye kadar oynadığınız serverlarda taraf ve kararter seçmede yoğunluklar nasıldı.Yani Alliance ve Horde arasındaki seçimler,yoğunluk nasıldı eşitmiydi yoksa bir tarafa oyunu etkileyecek bir yoğunluk varmıydı??
Diğeride kararterlerle ilgili sorum yani soruları özetlemek gerekirse:
1)En çok seçildiğini gördüğünüz oynandığını gördüğünüz kararter neydi??
2)En az seçildiğini gördüğünüz karakter neydi en az görülen
ve diğerlerindeki yoğunluklar??
Teşekkürler...

[Bu mesaj YETER tarafından 01 Ocak 2005 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

Benim gördüğüm alliance tarafının her zaman daha fazla olduğu. Bundan sonrada böyle olacağına eminim.
Oynadığım classlar:
Rogue-lvl 25
Druid-lvl 22(Şu anda oynuyorum)
Warlock-lvl 20
Hunter-lvl 15
Priest-lvl 10
Shaman-lvl 10
Mage-lvl 10

Oyunda druid sayısı diğer classlara nazaran daha az ama son patch ile gelen değişikliklerden sonra druid kesinlikle oynanabilecek kıvama gelmiş diyebilirim. Ama benim son tercihim büyük bir ihtimalle rogue ve hunter yönünde olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 01 Ocak 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
Bu adreste class/race dağılımlarını çok güzel görebiliyorsun. İstatistikler Amerika için.

Abi tek kelimeyle aşmış bir site ve bütün sorularımın cevabı var burda yani.Belki bir kore değil yada ne biliyim avrupadaki beta serverlar değil hepsinden çok daha iyi sağol...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deadmarine, 01 Ocak 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
Merhaba,

Benim gördüğüm alliance tarafının her zaman daha fazla olduğu. Bundan sonrada böyle olacağına eminim.
Oynadığım classlar:
Rogue-lvl 25
Druid-lvl 22(Şu anda oynuyorum)
Warlock-lvl 20
Hunter-lvl 15
Priest-lvl 10
Shaman-lvl 10
Mage-lvl 10

Oyunda druid sayısı diğer classlara nazaran daha az ama son patch ile gelen değişikliklerden sonra druid kesinlikle oynanabilecek kıvama gelmiş diyebilirim. Ama benim son tercihim büyük bir ihtimalle rogue ve hunter yönünde olacak.

Rogue veya hunter olmana şaşırmam çünkü arkadaşın verdiği siteye baktımda en çok seçilen karakterler Rogue ve Hunter :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YETER, 01 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
[

Rogue veya hunter olmana şaşırmam çünkü arkadaşın verdiği siteye baktımda en çok seçilen karakterler Rogue ve Hunter :)

Hemen hemen tüm karakterleri denesemde, wow'u ilk incelemeye başladığımda rogue ve hunter bana en uygun olan classlar diye düşünmüştüm(Birde druid olabilirdi). Büyü atma olayı pek bana göre değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sey ogrenmek istiyorum cogu insan warrior kotu bir karakter diyor ama bu sitedeki istatistiklere gore en çok secilen 3. sinif. Burdaki istatistikler dogrumu dogruysa warrior denildigi kadar kotu bir sinif deilmi?[signature][hline]Bir gün hepimiz ölücez ama bırakın nasıl ölücemize biz karar verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

siteye baktımda ırk dağılımları baya kötü olmuş. özellikle orcların düştüğü durum içler acısı :) warcraft'ı warcraft yapan insanlar ve orclardır. ama orclar arka plana düşmüş oyuncular açısından. night elflere ise sölencek bişi yok ..oraya buraya cıbıl dişi nightelfleri koyunca insanların ilgi odağı oldular tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

es gecilen bi nokta var bu istatistiklerle ilgili. bunlar global ve blizzard tarafından saglanan istatistikler degil. 3.rd party census mod tarafından saglanan bir istatistik ve bu modu kullan kullanıcılardan toplanan datalarla cıkıyor bu sonuclar. yanı su class en cok secilen bu class en az secilen gibi bir yorum yapmak anlamasız[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

Doğruya yakın bir istatistik verdiğine eminim. Bu sayıların çıktığı popülasyon oldukça büyük ve randomize denebilir. Sonuçta census kullanıcılarını hiçbir class/ırk yönünde teşvik etmiyor, yada onlara özel bir addon vermiyor.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Alliance tarafi kalabalikti hep ama ortada kosturan n00blar disinda pek birsey gormedim.Hordelar ise gozlemledigim kadariyla daha deneyimli ve akli basinda oyunculardi.Benim betada oynadigim sunucuda hordelar duzenli olarak baskin yapiyorlar ve alliance uyeleri durdurmayi birak yanasamiyorlardi yanlarina.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
guden, 02 Ocak 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Bir sey ogrenmek istiyorum cogu insan warrior kotu bir karakter diyor ama bu sitedeki istatistiklere gore en çok secilen 3. sinif. Burdaki istatistikler dogrumu dogruysa warrior denildigi kadar kotu bir sinif deilmi?

Warriorun seçilmesinin tek sebebi iyi yada kötü bir class olması degil seçebileceginiz pure male class rouge yada warrior ve benim gibi büyü işinden hoşlanmayan ve rouge gibi sinsilikle ugrasmayan insanlar warrior olmak zorunda bu yüzden warrior şeçen çok insan var iyi yada kötü olduğu için degil oyun sitillerine en uygun class olduğu için
Sosyal ağlarda paylaş

Allince herzaman fazla nedenlerinden bahsetmek istiyorum diğer arkadaşlardan farklı olarak.İlk neden kız oyuncuların %80 i ya elf yada gnome seciyo:gnome lar oyuncak bebeklere benziyo elf kizları ise cok güzel sanırım neden bu.Diğer sebeb ise iyiler hep kazanır mantığı.Ama şunu unutmayın bu bir oyun ve iyi oyuncular Horde tarafında Allince oynuyanların çoğunun oyunculuk yeteneği az.Level 26 Shamanımla level 24 bir kız priest ve level 24 bir warior ezdim üst üste 2 kez.Öldürdüm mezerdan gelip yeniden saldırdılar yeniden öldüler.İyi oyuncu olsalar top ederlerdi.PvP de karşılaştığım tüm allince lar charının özelliğini kullanmada iyi değiller.Her Allince böle midir?Tabi ki değil dir.Ama genelde iyi oyuncular Horde tarafında.Buna eminim.[signature][hline]HordishManner

[Bu mesaj RedBaron73 tarafından 03 Ocak 2005 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedBaron73, 03 Ocak 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
Allince herzaman fazla nedenlerinden bahsetmek istiyorum diğer arkadaşlardan farklı olarak.İlk neden kız oyuncuların %80 i ya elf yada gnome seciyo:gnome lar oyuncak bebeklere benziyo elf kizları ise cok güzel sanırım neden bu.Diğer sebeb ise iyiler hep kazanır mantığı.Ama şunu unutmayın bu bir oyun ve iyi oyuncular Horde tarafında Allince oynuyanların çoğunun oyunculuk yeteneği az.Level 26 Shamanımla level 24 bir kız priest ve level 24 bir warior ezdim üst üste 2 kez.Öldürdüm mezerdan gelip yeniden saldırdılar yeniden öldüler.İyi oyuncu olsalar top ederlerdi.PvP de karşılaştığım tüm allince lar charının özelliğini kullanmada iyi değiller.Her Allince böle midir?Tabi ki değil dir.Ama genelde iyi oyuncular Horde tarafında.Buna eminim.

+1[signature][hline]Gladric RR10L3 Mercenary ML7 Banelord - Kay
Anchorite lvl 22 Çoban - Shadow Moon
Sosyal ağlarda paylaş

Nerden çıkartıyosunuz en iyi ve tecrübeli oyuncuların horde tarafında olduğunu?50-60 tane server var hepsini tek tek gezdinizmi?Bu yorumu yapanlarda tahminimce US versiyonundada oynamadan yorum yapmışlardır.Bu kadarmı dar görüşlüsünüz?Farkındamısınız ama siz horde oynuyosunuz diye bunu söylüyosunuz.Alliance tarafını daha çok sevmiş olsaydınız horde a bok atardınız.
Ya harbiden bokunu çıkarmaya başladınız.Neymiş bütün kızlar alliance oynuyomuşda yok tecrübesizlermişde...Harbiden iyi salliyosunuzya.Tamam horde sayısı az olabilir bişi demiyorum ama nerden çıkarıyosunuz bu mantığı?İlla bütün deneyimli ve tecrübeli oyuncular sayısı az olan tarafımı seçer?Kusura bakmayın ama harbiden çok mantıksız konuşuyosunuz.Bak arkadaşım bu zevk meselesidir ben sanmiyorum burda kimsenin alliance sevipde sayısının fazla oldugu için horde tarafını seçmesini,inanmam yanı boşuna kasmayın.50-60 tane server olucak en asaşı EU çıktığında girer bakarsınız eğer şansınıza o serverda alliance eziliyosa ve harbiden beceremiyolarsa, en kötü ihtimal server değiştirirsiniz.Her serverda alliance tarafinda daha tecrubesiz insanlar olucak anlamina gelmez bu.
Yeter yani bıktım böyle saçma tartişmalardan.Neymiş kardeşim horde un sayısı azmış ama özmüş,yok alliance tarafındaki oyuncular deneyimsizmiş hadi yürüyün be kardeşim!
Quidende rica ediyorum bu topiği kitlemesini çünkü çok saçma yorumlar var.Sidik yarişina girmiyicem kusura bakmayın.Ne diyosaniz diyin.Bu arada Evet evet Hordedaki adamlar aşmış adamlar.Alliance noob dolu +1...Hay allahim ya...[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Granis, 03 Ocak 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
Nerden çıkartıyosunuz en iyi ve tecrübeli oyuncuların horde tarafında olduğunu?50-60 tane server var hepsini tek tek gezdinizmi?Bu yorumu yapanlarda tahminimce US versiyonundada oynamadan yorum yapmışlardır.Bu kadarmı dar görüşlüsünüz?Farkındamısınız ama siz horde oynuyosunuz diye bunu söylüyosunuz.Alliance tarafını daha çok sevmiş olsaydınız horde a bok atardınız.
Ya harbiden bokunu çıkarmaya başladınız.Neymiş bütün kızlar alliance oynuyomuşda yok tecrübesizlermişde...Harbiden iyi salliyosunuzya.Tamam horde sayısı az olabilir bişi demiyorum ama nerden çıkarıyosunuz bu mantığı?İlla bütün deneyimli ve tecrübeli oyuncular sayısı az olan tarafımı seçer?Kusura bakmayın ama harbiden çok mantıksız konuşuyosunuz.Bak arkadaşım bu zevk meselesidir ben sanmiyorum burda kimsenin alliance sevipde sayısının fazla oldugu için horde tarafını seçmesini,inanmam yanı boşuna kasmayın.50-60 tane server olucak en asaşı EU çıktığında girer bakarsınız eğer şansınıza o serverda alliance eziliyosa ve harbiden beceremiyolarsa, en kötü ihtimal server değiştirirsiniz.Her serverda alliance tarafinda daha tecrubesiz insanlar olucak anlamina gelmez bu.
Yeter yani bıktım böyle saçma tartişmalardan.Neymiş kardeşim horde un sayısı azmış ama özmüş,yok alliance tarafındaki oyuncular deneyimsizmiş hadi yürüyün be kardeşim!
Quidende rica ediyorum bu topiği kitlemesini çünkü çok saçma yorumlar var.Sidik yarişina girmiyicem kusura bakmayın.Ne diyosaniz diyin.Bu arada Evet evet Hordedaki adamlar aşmış adamlar.Alliance noob dolu +1...Hay allahim ya...

:D[signature][hline]--------------------------------------
www.gametogame.net-author
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Granis, 03 Ocak 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
Quidende rica ediyorum bu topiği kitlemesini çünkü çok saçma yorumlar var.Sidik yarişina girmiyicem kusura bakmayın.Ne diyosaniz diyin.Bu arada Evet evet Hordedaki adamlar aşmış adamlar.Alliance noob dolu +1...Hay allahim ya...

Sen biliyorsan bize anlatsan biraz bilgi edinsek ?[signature][hline]I'm the pain you tasted, fell intoxicated.
I'm the trouble starter, fuckin' Instigator!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...