Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl ve ram

madjai

Öne çıkan mesajlar

256 rahat yeter aslında, ama sadece oyun oynuyor, download işine pek girmiyorsan aynı fiyata telekom'un yeni kampanyasından ayda 3 GB kotalı 512 almanı öneririm.

512 ddr ile oynadım ben, ama ayar düşürmene falan sebebiyet vereceğini bil. Eğer mümkünse ve uzun vadede bu oyunu oynamayı düşünüyorsan (ki artık her mmo aynı şeyi istiyor) 1024 yap onu[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

6-7 ay civarı 512 ramle oynadım. çççok büyük sıkıntı yaşamıyorsun. ama 1024 ile arasındaki fark 2 kattan çoook daha fazla. okul harçlığından falan biriktirip mutlaka 1024 alman gerektiğini söyleyebilirim. oyundan alıcağın zevk 2 katından fazla artıcaktır.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede bu aralar küçük takılmalar başladı. Sürekli PvP yapmaktan mı nedir . Gece 21:45 ve 23:00 aralığında eğer bir yere shuttle ya da ship ile gidersem bu 8-9 dakika alıyo. Bakıyorum benim gruptakiler hemen gelmiş. Ayrıca bu şehirlere geldiğimde acayip lag oluyo o saatlerde. 512 ram ve 128k kablo modem. Bir arkadaş defrag falan dedi ama daha önce hiç defrag diye bir şey duymamıştım ( *utanır ) Format atmayı düşündüm çünkü en son nisanda mı ne atmıştım ama ona da gerek olmadığına karar verdim. Genel olarak rami yükseltsem ya da Adsl'ye geçsem bu sorun düzelir mi ? Çünkü artık sadece pvp yaptığım için bu aralardaki takılmalar sinir bozuyo.[signature][hline]Deno O'Connor-FrF-Eclipse

Sosyal ağlarda paylaş

512 ram sorunun temel kaynağı

belli bir süreden sonra ram doluyor ve sana bellek olarak hard diske yazmaya başlıyor oyun. e bi müddet sonrada performans düşüklüğü yaşaman normal

bunun en iyi yolu oyundan 4-5 saate bir çıkıp makineyi baştan başlatman. bu sayede ram ve sanal bellek kısımları boşalıcaktır. bu işlemi yapan bi program olduğunuda duymuştum ama bi fikrim yok hangi program olduğu hakkında. biraz araştır belki bulursun[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

ben 1024 ramle windows xp(ser packli) norton antivirus +internet securtiy ile oynuyodum onla bile 4-5 saatten sora otmeye baslıyodu pvp yaptıgımdan falandır heralde ikide bir gezegen vs degistirmekten sora ölme olayı falan ram in resmen azina si..yo..simdi bide spaceship olayi var 1024 ram olmadan oynanmaz oyun..ama ole abartı oynamayacaksan 6-7 saat gibi 512 yeter..bide 128 baglantı cok az..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...