Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW için Ekran Kartı

Asphodel

Öne çıkan mesajlar

diğer oyunlar gibi wowu oyna kenara at yapmayacağım için oyundna maximum grafiksel keyfi almak istiyorum.

1gb ramı yerleştirdik diyelim (2gb Ram varda bu oyun hayatta o kadarına ihtiyaç duymaz diye biliyorum yanılıyor muyum? )

Bu oyunu Tüm Grafik Ayarları en Maximumda, 4X Anti Alising ve 8X An. Filtering açıkken bu oyunu oynatabilecek en minimum ekran kartı ne.
Bu ayarda direk 6800Gt x800xt PE felan demeyin bu kartlar daha çok alttaki için gibime geliyor. Mesela Asus V9999 GE alabilirim. Ama bir 6600 GT bu grafikleri sunuyorken niye fazladan gereksiz para veriyim.

Birde 8x Alising ve 16X filtering de hangisi oynatır.
Hoş 9600Xt mi deiştirmem gerekiyor hazır elime para geçmişken.

Sizin Ekran Kartlarınız Nedir?

Sistemim AMD Barton 2500+ 480 watt Thermaltake PSU MSI K7N2 Nforce 2 Board 2 tane 256 MB Twinmoss ram (2 gb olacak yakında)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

board u değiştir, pci-e olan bir board al

kart olarak da 6600GT al, şu an piyasa palit var performansı çılgın.

wow a fazla gelir ama o performans ehe, onun yerine anakart değiştirmeyerek 9800pro alıp daha ekonomik hale getirebilirsin ama wow dışındaki oyunlarda ve ileriye dönüklük olarak yukarıda yazan çoook daha karlı olur ;)[signature][hline]Word Up!
Sosyal ağlarda paylaş

6600gt ilac gibi geldi gercekten, agpsi turkiyede satisa ciktigi zaman alicam ben de.
keske daha cok param olsaydi da pci-e uyumlu bi board alip ucurabilseydim ama maalesef. :)[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

abi aslında piyangodan fazla olmayacak miktar para çıktı bana onun için :D ASUS V9999 Gamers Edition 6800 almak istedim. (458 USD ) anakartı deiştir felan kastırır AMD 64 e geçmeden anakartı deiştireceğimi sanmıyorum. 2500+ yeter bana şimdilik.
Birde paliti bende duydum da ne kadar güvenebilirim bilemiyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bende bütün ayarlar full anti alliasing falan hersey max da 60 civari fps ile oynuyorum
1gb infineon ram+radeon 9800pro+amd64 3000+
wow da iyi oynamak icin grafik kartindan cok ram önemli.1 gb ram ve radeon 9600 xt serisi ilede herkey max da iken 40-45 fps ile oynanabilecegine eminim[signature][hline]--------------------------------------
www.gametogame.net
For the Horde
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

P4 2.4, 3x256 DDR400 ve MSI GeForce Fx 5200 e sahip bilgisayarımla denemek icin girdigim nerdeyse boş sayılabilecek free wow serverında, yollarda giderken ortalama 20 fps alıyorum bu heralde iyi bir rakam degil, bi binaya girdigimde bu fps 60 a kadar cıkınca ve rahatlıgın farkına varınca 20 nin kotu oldugunu anladım. Acaba fps yi yukseltmek icin cidden 256 ram daha almama yeticek mi ? yoksa ekran kartını mı değiştirsem ?[signature][hline]ICQ: 99038139
MSN: [email protected]
----------------------
Magic Online : /addbuddy Enaxa
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bende rahatsız olmuyorum ama kapalı bi yere giripte 60 fps nin hızını farkedince 20 fps nin ne kadarda yavas oldugunu farkettim soylediigm gibi, ama onun dısında wow oynarken arkada norton security ve norton anti virus calısıyor belki onlarında corbada tuzu vardır 20 fps almamda, ama emin olamıyorum onun icin bir bilene sormak istedim.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

bende sorun var demiyorumki, bende 1024 768 full detay rahat oynuyorum ama 20 fps az bi rakam ne kadar rahatsızlık vermesede, bunu yukseltmek icin ne yapmam lazım diye soruyorum.
Zaten 3x 256 ram varken 1x daha alsam mı her seyi degiştiricek ? yada ekran kartına mı ihtiyacım var.yada nortonları mı kapamalıyım wow a girerken acaba.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yenerk85, 04 Ocak 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
99% nortonu kapamalısın

Evet bi arkadaşta simdi msn de benzer bi lafı değişik bi uslupla dile getirdi "norton bilsayarı nasıl s..... biliyomusun" :).[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Nortonları kapayıpta denedim değişen bir sey olmadı ama video optionsta monitörun frame rateiyle ilgili bir kısım vardı onu kapadım yukseldi fps 25 e kadar, simdi aklıma 2 soru var,

1. Acaba free serverda deniyorum ve serverın muhtemelen makinası gucsuz oldugu icin (blizzardın makinelerine göre) bende dusuk fps veriyor
2. Su anda US serverlarında wow oyniyan arkadaşlar stormwind city sokaklarında veya elwyin forestta yururken kac fps alıyorlar acaba ? yani 25 fps ii de benmi hüsnü kuruntu yapıyorum ?[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

problem 3 tane mob ile gurshirken degil xx vs xx 2 guild yada avh yaparken zaten. yoksa duz ekranda bishi yok.2 buyucu blizz cakip warrior charge edip ustune warlock iserken ole olmuor o fps. Zaten olay avh de dersen o zaman full detay i unut derim ben[signature][hline]
http://www.yourgameshop.com

Eger wow da nasil oynarim napicam diosaniz bi okuyun once su yazani allta sonra sorun
forum.paticik.com/view.php?id=101193
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...