Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Büyük bekleyişten sonra, çoğu otorite tarafından "best singleplayer game ever" olarak adlandırılan, hatta şuana kadar çıkmış en iyi oyun bile denilen, dünyanın en çok beklenen oyunu Half-Life 2 saat 10 civarı ile çıkmış bulunuyor.

Muhtemelen bugün bana kimse ulaşamayacak. Oyunu 30 dakka oynadıktan sonra çıkıp burda first impressions yapıcam.

Son olarak şunu diyorum: OH BEEE, SONUNDA!!!! YEEEEAAAH[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

FPS bölümünede açtık biz ama neese.. Bizim elektrik kesildi saat 10da. 10:30 gibi geldi. Hayatımızın en ***tan 30 dakkasıydı herhalde. Böyle şansı ben naparım biliyorsunuz ama forumlara yazmayı uygun göremedim. Elektrik firmasınıda kutluyorum zamanlama mükemmel (Patates)

Allam tabi patates diyecekleri dedi ama şu 30 dakka içinde evdeki atmosferi görseniz yani mezarlık, işkence odası filen zannedersiniz. çığlıklar ardından sessizlik, iç çekişler...

ohh neyse abi oynayalım oyunumuzu güzelce, hadi arkadaşlar hayırlısı... (Chorap)[signature][hline]War, war never changes!!!
Sosyal ağlarda paylaş

burda kimlik istiolar satarken 18 yasindan altindakilere satilmiyor oyun hehe

tr'de olmadigimi hatirlatan bir olay olarak tarihe gecti, oyun aldigim icin kimlik isteyen kasiyer modeli[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi böle H A L F diye boşluk bırakıp konu açmıssınız ya (bi tane daha var hatta), işte yarın biri gelip yeni bi tane açarsa kızmayın sonra :)

çünkü arama olayı bu tip şeylerde seçici oluyo, yeni konu açana höeeyt zaten açılmışı var diye çemkirmeye hakkınız olmaz yani ;)

*!oldu olası kıldır*[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler 45 dakka falan oynadım ve şunu diyorum:

BEST GAME EVER!!!!
Muhteşem ötesi, harika, mükemmel...
İnanılmaz keyif alıyorum oynarken. Fizik modellemeleri muhteşem olmuş, aşmış.
Hikaye süper. Karakterler inanılmaz gerçekçi davranıyor. Çoğu animasyon filmden çok daha başarılı hatta.

Muhteşem ya muhteşem. 10/10 alıyor benden.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

nerden getirtecez bu oyunu?
steam üzerinden box gelmior falan diyolar?yada çokmu geç geliyo?

dl kasılmaz yani

ukgames.com dan falan getirtsek?güvenlimidir?

yada nerden nasıl yapacaZ? :)
avaturk dekilerle konuşssak getirseler yada?yani türkiyede baya alacak adam var yanılmıyorsam..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reumer, 16 Kasım 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
nerden getirtecez bu oyunu?
steam üzerinden box gelmior falan diyolar?yada çokmu geç geliyo?

dl kasılmaz yani

ukgames.com dan falan getirtsek?güvenlimidir?

yada nerden nasıl yapacaZ? :)
avaturk dekilerle konuşssak getirseler yada?yani türkiyede baya alacak adam var yanılmıyorsam..

ben gameloaded.co.uk sitesinden aldım, ukgames ile aynı zaten fiyatlar ikisi de olabilir yani, güvenilirlik olayına gelince çok siparişim var bu ikisinden de, kredi kartı, ekstre adres vesaire sorunu çıkarmayan iki iyi site bence

£: 2.700.000 civarı[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ulan şansa bak. arife günü bilgisayarı bozdum. bilgisayarcıya götürdüm. hala alamadım... bayramdan sonra anca alcam. eski makinayla idare ediyom. bu da 2 pencereyi+icq'yu+msn'i aynı anda anca çalıştırıyo.. kıvranıp duruyom pc'nin başında sürekli..
neyse hl2'm kısa zamanda gelir umarım.. oynayanlara iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...