Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okculuk(dede sporu)

irin

Öne çıkan mesajlar

ya çok güzel bi spor şu okçuluk biraz masraflı heralde? bide çok çalışma isteyen bi spor.
antalyada çok görüyorum her yıl okçular burda çalışmalar yapıyolar milli takım falan. izlemeye falan gidiyordum eskiden.
sende okçuysan kesin gelmişsindir antalyaya 100. yıl tesislerine ok atmaya.[signature][hline]i love this game!
Kitaplık dizaynı... Yaratıcılığınızı gösterin!
Sosyal ağlarda paylaş

Antalya ayrıdır bende antalya lıyım...okçuluğa ben başlicaktım ama fırsat olmadı yay ve oklar gerçektende masraflı onun dışında eğitimi pahalı çünkü teke tek alıyosun dersi ve zahmetli bir iş..[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

ben izmirliyim ve bayağı kapışmaya girdim okta. gerçi şimdiye kadar 50 metrenin üstüne çıkmaya cesaret edemedim ama 50de bayağı iyiyimdir. ha isterseniz ayarlarız bir gün pati pati ok ati müsabakası gibi birşey ben 8 numara kullanırım söyleyeyim :lol:[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden osmanlı ordusundan okçuydum :)

şaka bi yana bende bi kaç kez oynamıştım animasyon olarak tatil köylerinde otellerde flean.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
-------------------------------------------
Liseli Genç FB
ÖLÜM İLE YAŞAMI AYIRAN İNCE ÇİZGİ
SARİ İLE LACİVERTİ AYIRAMAZ Kİ

KADIKÖYDE SOSİSLER 6'LI PAKETTE SATILIR.
Sosyal ağlarda paylaş

ne uyduruyorsun kardeşim,cebinden tek kuruş gitmiyor okçulukta.herşeyini devlet veriyor.masrafını onlar çekiyor yani.ayrıca antalyada kurs ücreti falan yok.bedava!tabi ciddi bi şekilde ilgileniyorsan devam edersin,ciddi deilsen kimse seninle ilgilenmez,antrenörde malzeme vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

cok agır cıkmıs berenice kardes!ne bu hiddet! ayrıca sana burdan kendin sinirlen demek istiyorm[signature][hline]populer olan herseyden nefret ederimmmmmm!!!

[Bu mesaj irin tarafından 02 Ocak 2005 18:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw yıllardır hep istemişimdir bende bi kere yapam şu okçuluğu die ama bi türlü kısmet olmadı.Okçuluk sporunu yapmak için önce bi eğitime fln gerek war mı yoksa alırım elime yayımı okumu cıkarım çayıra atarım mı?[signature][hline]'''TaRaFTaR 5 iSTeDi BiZDe aTTıK 10 iSTeDiLeR ZaMaN YeTMeDi!!!''' 6.11.2002 KaDıKöY
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...