Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

web sayfası hatası

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben bi kaç gündür internete girdigimde mesela paticikte bazı resimler açılmıyor sonra bazı simgeler acılmıyor rseimlere resmi goster diyorum olmuyor.bugunden itibarende şey oldu mesela bi linke tıklıyorum bazen direk sayfa goruntulenemıyor diye hata verıyo geri diyom tekrar tıklıyorum acıyo bazen bu bi kaç kere deniyince oluyor.nedendir anlayan varmı virus scan ettim virusler yok temiz spy scan ettim o da yok. :(:(:([signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

niye bağlantını sordum? aynı şey bendede oluyorda adsl 256'da alla allaa dedim.
herzaman olmuyor bazen oluyor bende.
mesela arkadaş bi link gönderiyor tıklıyorum açılmıyor 1 saat sonra pat açılıyor.
arkadaş bu sırada çıldırıyor tabi abi nası açmaz bende açıyor diye ehehe[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

he o zmn olay sadece bende değil genelde var yani oh oyleyse içim rahatladı korktum lan pc ye yine mi format atıcam diye :D[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sorun genellikle DNS sunucularından kaynaklanıyor. TT sağolsun hiçbir hizmeti iyi veremiyor. Karakedi düzgün çalışan DNS sunucuları için IP adresi vermiş onları deneyin.

not: Genellikle DNS sunucusundan kaynaklanıyor dedim ama bir ihtimal çok alakasız bir şeyden de kaynaklanıyor olabilir denemeden anlayamazsınız.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

TT net dns sunucularını surekli değiştiriyor . Siz otomatik dns al dediğiniz için arada bir internette once siteyi değil dns i arıyor eğer tam yanıt alırsa açıyor almazsa alıncaya kadar sayfayı goruntuleyemiyor . Ama bir şey daha var . Bu basettiğiniz olay bana baya once olmuştu . Sayfa yarım yamalak acılıyo tam acılmıyo bazen yazıların sadece ilk 3 ni falan okuyosun , kısaca sittiri bottan bi durum . Bunun bir nedeni daha bilgisayara bir şekilde back doorları kullanarak torjen yada spam turu bişi giriyo, hangi siteye girersen gir aynı olayı alıyosun . benim size en iyi tavsiyem once temiz bi format sonra da mozilla kullanmanız[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| Hepimiz bir doz şenlik alabiliriz . Çok fazla karanlık gün yaklaşıyor!|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...