Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

100. yıl logosu

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

sözde galatasaray.org. ta anket yaptılar 3000 tane tasarım vardı. çokta başarılı işler vardı. beğenmemişler hiçbirini gidip bi ajansla anlaşmışlar onlarda önlerine bunu koymuş. çok basit kaçmış. o aslanın biraz daha vahşi olması gerekirdi diye düşünüyorum.en azından kükreyebilirdi.[signature][hline]***ultrAslan***
HERYERDEYİZ
Sosyal ağlarda paylaş

Ya logonun kötülügünü falan bırakın adamlar logonun tanıtımını falan yaptılar ya asbaskanları falan tv ye cıktı Evet efendım bu bizim 100. yıl logomuz bakınız atkılarımız da var t-shirtlerimizde var 2 alana 1 bedava falan falan... Nedir bu anlamadım tanıtılacak bişi deilki yani bu logo yanii.. Ayrıcada igrenc bir logo eskiden nfl de bir takımın logosuna cok benziyo[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
icq|Burası Bizim | aNtu
AAL '05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 01 Ocak 2005 14:16 tarihinde demiş ki:
çok fenaymış. ama tabi kara para aklama işleri bunlar bi yandan. öle herkese yaptırmazlar

şu kara para hakkında biLdikLerini anLatsan da öğrensek[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Bikere bu heyvan aslana bile benzemiyo sadece kırmızıya boyanmış ha neye benziyo derseniz büzüklerin efendisinde aragornu alaşşaa eden kuçu lara benziyo.
O kuyruk ne abicim öyle kuyruk acısı fln mı var onumu temsil ediyo =) Şaka bi yana gerçekten afedersiniz kuyruk olduğu bile zor anlaşılıyo bişey kaçmış gibi duruyo.

Bukadar kötü bi logo seçilmesinin tek sebebi ünlü bir tasarımcının tasarlamış olması. Ünlü adam canım şimdi kötü diyemeyiz demişler herhal.

Şimdi bikaç gardını almış kenk savunmaya geçecektir aman diyim size kötü bişey demiyorum bu logo gs ye yakışmamış saçma sapan bişey olmuş acaip anlamlar çıkarmaya çalışmayın insight baba da kızıyo sonra bana özel mesajdan ehehehe =)[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...