Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klan arıyorum

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Aha baslıktaki gibi,günde bi 12 saat online im heralde.Az bucuk biliyo sayılırım oyunu ama party bulamamaktan dolayı bosa vaktim geciyo hep.Can sıkıntısından gidip sacma sapan seyleri sololamaya calısıyorum :D
Xigenon
Elmorad
Lvl44 rogue archer
Np= eksi 0 :hmm:
(bide 43 priest var ama oynamıyorum onunla artık)
İtem sıkıntısı falan cekmıyorum maksat muhabbet olsun,party bulmak kolay olsun vs..
İlgilenen olursa şeedebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında karakter transferi yapıp gelsemmi yeni servera. BU arada yeni server a bi clan türedi Bi anda. işaretleri "R" C.W da hemen bayrağı dikmişler. SAnki bi clan bi anda transfer olmuş gibi.daha önceden varmıydı yoksa ben geçmi gördüm?[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

Ewet yaw aslında şöle sağlam bi Clan kurulsa xig de. Bizim kurduğumuz bi clan var ama üyeleri sağlam değil. Ben ve kaizersouze bi clan kurduk ama aynı anda en fazla 3 kişi online oluyor. Bende buzkirpisi ile aynı zorlukları çekiyorum , Party bulamamakdan bolayı epey soğudum bu iki gündür. Hergün 17:00 den 23:00 e kadar online ım nerdeyse.

Xig de Paper mage
Nick : Feril lvl 43[signature][hline]Besmele çek...
Sosyal ağlarda paylaş

yeni servardaki arkdaslar..SultanS ın alt clanına bas vurabilirler onun adıda sultanS level katsayısına bakılıyor simdilik..saglam arkdaslar ust clana gecebilirler..Sadece tavsiye..Diez icin ise IVIN a bas vurabilirsiniz..+50 IVIN istiyor..eger Red Devilskaya gecmek istiyorsanız +58 min 4000 np istiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

polatalemdar su anda bu clanın lideri..tabiki SultanS girmek istiyorsan 40 olman gerekiyor minumum. dürüst olmak gerekirse +45 level altı almıyoruz alt clan icin. ust clan icin konusursak sadece Np ye bakıyoruz 4.000 np

Bu konusulanların hepsi yeni server icindir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...