Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başınıza Gelen Garip Olaylar

Gothic

Öne çıkan mesajlar

bir keresinde hiç unutmam , şut çekmiştim plastik topla.
havada böyle bi 7-8 saniye kalmıştı olduğu yerde.
sürekli fırfır dönüyodu artık nasıl vurduysam.

bu da benim cisimlere mükemmel bir potansiyel enerji kazandırdığımı gösteriyorş[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i don't want a teenage queen,i just want my m-14.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm.. Nerden Baslasak.. Başıma gelen en ilginc olaylardan bir tanesi cin cagirmamdi.. Anlatayim söylecene;

Sıradan birgün arkadaşlarla hep birlikte benim evde toplandık.. Saatler Aksam 8-9 gibi oldugunda canımız iyice sıkılmaya baslamıs, birseyler yapma arayıs icersinde idik. Sonunda agzımdan cıktı RUH CAGIRIYORUZ.. Önceki 2-3 Denemelerim oldugundan kimse yine cagiramiyacak, gelmiyecek gibi laflar etti.Neyse buna ramen yuvarlak masayi koltukların oraya cekip bir tanede güzel nescafe (kücük) fincani aldım. Sırayla kagitlarin üzerine alfabeyi yerlestirdik. Işıklar söndü; ve dua etmeye basladım. Dua ettikten sonra ki sözüm - EY RUH SENİ RUHLAR ALEMİNDEN CAGIRIYORUM GEL VE ARAMIZA KATIL , idi.. 3-4 Tekrarlamadan sonra bir kıpırtı hissettik.. Fincan sacma sapan yerlere gitmeye baslamıstı. İyice cılgına dönmüs bir yandan endişe ve biryandan kuşku.. Yoksa arkadaslarimmi yapiyordu?.. Bir süre sonra fincan dogruldu ve emin olmak icin Senin Adın ne dedim.. İnanamıyordum acıkcası ilk zamanlar.. Adının Cem oldugunu söyledi ve cin olmadıgını belirtti. Biraz zaman gectikten sonra arkadas bir fikir attı ortaya. - İCİMDEN SORSAM SORUYU CEVAPLIYABİLİRMİSİN seklinde.. Soru arkadasımın büyükdedesinin adı idi. Fincan kıpıdamaya basladı ve tek tek ismi yazdı. Endişe ve korku icerisinde dahada panikledik. Tüm herkesin heryeri titremeye baslamıstı. 5 Dakika falan gectiginde biraz sakinlestik ve gecmisle alakalı sorular sormaya devam ettik. Saat 10 gibi iken kovmaya karar verdik. Herşey toparlandı ve gidip salak gibi kagıtları yaktım.. Aradan 1,5 Saat gecince 2 arkadas daha evime geldi ve diger arkadaslara anlatmaya basladık.. İnanmadılar dalga gectigimizi sandılar yine tesisatı kurduk ve cadı tahtasını tekrar yaptık. Yine aynı sözler; ve Tekrar geldi.. Arkadaslarda ilk önce dalga geciyoruz zannettiler. İcinden soru sordurduk ve onlarda dogruyu görünce şok olduklarını farkettiriyorlardi. Biraz ruh ile soru ve salak bi sohbet ilerlerken arkadaş sen cinmisin sorusunu agzından fırlattı hayır dedi ruh. 2-3 kere daha sordugunda en sonunda cin oldugunu itiraf etti. Herkes korkudan ne yapacagını sasırdı ben dua etmeye basladım ve yasini acip 101 nas süresini okudum. Kovamadık eve dadanmıştı. Evde garip garip şeyler olmaya baslamıs iyice korkar olmaya baslamıstım.. Işıklar sönüp kapı gıcırtıları ve degisik sesler belirtileşmişti.. Ertesi gün dayanamadım hoca getirttirdim evime ve birseyler yaparak sanırım kovdu. ve hala aynı evde yasıyorum suan bisi yok.. Mutluyum artık korkmuyorum :)[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben dua felan bilmem , ortaokul'da not almak için ezberlemiştim en son.

bi kere cin çağırıolardı adı mete'ydi sanırım.
mete kanka naber diye gelmiştim bunların yanına cin seni istemiyo diye kovmuşlardı beni.

.([signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i don't want a teenage queen,i just want my m-14.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EXAA, 02 Ocak 2005 11:59 tarihinde demiş ki:
Evet Arkadaşlar Bu Konumuzda Başınıza Gelen Garip, Ürkünç, Korkutucu Olayları Yazalım

Bakalım Neler Çıkıcak Ortaya

hastasıyım şöyle topiclerin.
başka forumlarda da gördüm.
zaten o tarz forumlar kapanınca millet buraya akın ediyor, neyse.
Arkadaşlarından duyduklarını, bir hikayede okuduklarını, urban legend'leri felan o topiclerde yazıyorlar. Sanki "kendi görmüşler" gibi bize aktarıyorlar. Bunu da ciddi bir işmiş gibi yapıyorlar. Okudukları hikayeleri birbirleriyle paylaşmalarını anlarım da, tutup bunu "gerçekten başından geçmiş" gibi anlatmalarına gıcık oluyorum.
Yok okulda bir kızla tanışmış bakmış ayakları ters, yok gece dersanede kalmış, bir bakmış hayalet gelmiş vs vs..
Bunun bir de resim muhabbeti vardır. İnternette bulduğu bir resmi arkadaşına kakalar "bunu ben çizdim" diye. Arkadaşı da başkasına kakalar "bu benim resmim" diye..
Eh artık karizma peşinde koşmak mı diyim, yoksa sahtekarlık yapma psikolojisi mi diyim. Ama birçok forumda buna benzer şeyler görürüm ve hastasıyım cidden.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

başkasının hikayesini kendi hikayesi gibi anlatan görmedim ben, ya başına ark. anlattıydı yazar, yada şurda okumuştum der.

ayrıca bu tür şeylerle karizma yapanlar ancak kendi çapında yaparlar.

şahsen ben başına en garip olay gelen kişiyi forumun en karizma kişisi olarak görmüyorum[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

yazı nbi gece odamda gece 2-3 falan uymak üzereyim

tavana bakıyoru mve oda karanlık

bir türlü uyuyamadım

ne kadar zaman geçti bilmiyorum belki 5 dakika belki yarım saat

birden kafamın içinde sesler konuşmaya başladı

sanırım 3 yada 4 kişi konuşuyolar, tartışıyolar ve bu baya sürdü

ben bu esnada uyanık olduğuma eminim tabi

sonra birden kadın durdu ve şöyle dedi "bizi duyan biri daha var, bu nasıl olur nasıl bizi duyabilir?"[signature][hline]Aket Atum
"so hoder, why don't they let you shoot at your brother?
here, take this arrow, i'll help you aim..."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 02 Ocak 2005 13:14 tarihinde demiş ki:

bir türlü uyuyamadım

sonra birden kadın durdu ve şöyle dedi "bizi duyan biri daha var, bu nasıl olur nasıl bizi duyabilir?"

hacı sen meditasyona ver kendini, yetenek var sende
bide çok merak ettim ne hakkında konuşuyolardı ?[signature][hline]From The Dephts I've Come
Sosyal ağlarda paylaş

Annemin ben bilgisayar oynarken odama girip vahiy inmiş gibi bana ne yapacağımı, bölümü nasıl geçeceğimi söylemesi.
Brrr korkutucu.... Hatta bkz....
Ahanda anneme bilgisayar cini girmiştir

Korkuyorum lan, cin min ...[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Herhalde en korkuncu ben korkutmayı seven biri olarak bütün aileyi müthiş bir şekilde korkutmuştum evelsi gün gece dışarda dolaşırken çalılardan bir ses geldi.ben tabi yusuf yusuf yinede merak bi baktım bizim kuzenler bir fırladı İNtikaaam die kalbime iniyordu:D[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quel-Thul, 02 Ocak 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
said:
Aket-Atum, 02 Ocak 2005 13:14 tarihinde demiş ki:

bir türlü uyuyamadım

sonra birden kadın durdu ve şöyle dedi "bizi duyan biri daha var, bu nasıl olur nasıl bizi duyabilir?"

hacı sen meditasyona ver kendini, yetenek var sende
bide çok merak ettim ne hakkında konuşuyolardı ?

hacı hatırlaymıyorum ama öyle "dünyayı tehdit eden gizli güç" ayda "1000 yıl sonra gelecek karanlık" gibi konular değildi :)[signature][hline]Aket Atum
"so hoder, why don't they let you shoot at your brother?
here, take this arrow, i'll help you aim..."
Sosyal ağlarda paylaş

eski evimizde,her gece kesinlikle bişeyler olurdu,bizim yaşadığımız semtte hem savaş olmuş hemde evlerin altı mezarlık,evin icinde geceleri gölge şeklinde bi yaratıgın dolandıgını aynı anda hem kardeşim hemde ben gözlerimizle görmüştük,ama en absürd olay şöyle başıma geldi:
gece 1-2 civarı diablo 1 multi atıyorduk arkadaşlarla,tam oyuna dalmışken kapının kolunun yavaşca hareket ettigini gördüm,annem gelip bana yat artık felan dicek diye bekledim,ama hala kapının kolu yavasca asagı iniyordu,annem olsa cat diye iceri girer diyecegini derdi,ben tüm dikkatimi kapıya verdim,kapı yavasca karanlık salona dogru acıldı ve durdu,kapının arkasında kimsenin olmadıgını görünce aklım başımdan gitti zaten,sonra cesaretimi toplayarak salona cıktım ve evi gezdim,annem babam kardeşlerim herkes mışıl mışıl uyuyolardı.allahtan o evden taşındıkda o korkunc evden kurtulduk.bir keresindede tüm arklar geldi 4 bilgisayarı birbirine bagladık,masaları uzattık oyun oyanayacaz oda haric her yerin ısıgı sönük,bir anda mutfagın ısıkları kendi kendine yandı,benimle dalga gecen arkadaslar korkudan sabaha kadar uyuyamadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...