Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatilde oynanacak oyun .....

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

said:
Dygrogrand, 31 May 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
yaw evet lionheart ne zaman çıkacak ? bir de monkey island serilerinden 1,2yi bitirdim kalanlardan da sırf şu 3 boyutlu olanı bulabiliyorum onu da oynamak istemiyorum kötüdür diye... ayrıca full throttle da manyak güzeldi :)[hline]

herkes aynı yanılgıya düşüyor. ben nerdeyse tüm lucasarts advanture'larını bitirdim. monkey island 4 ruh ve atmosfer bakımından diğerlerini kafa tutcak düzeyde. söylenenenlerin aksine bence gayet güzel.

tek sorun oyun motoru beğenilmedi. grim fandango gibi. mouse olmadan oynanıyor. ben icon adventure hastasıyım ama yine de oyun süper. tek dezavantajı klavyeyle oynanması. yoksa 3d olmasında sorun yok.

ayrıca MI3: the curse ot the monkey island'ı istanbul'da satan yerler var, ankarayı bilemiyorum tabii

not: Bu arada MI4 süper dedim, ama sen MI3'ü bulamazsan MI4 oynama. Zevkini kaçırma, elbet bir gün geçer elinde. İkisini de oynarsın. MI3 de mükemmel tüm seri gibi.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 01 June 2003 00:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nerden bulursun bilemem ama Pharaoh oyna. Manyak kaptırdım ben son 1 haftadır. Kingdom rating, prosperity rating derken kafayı yiycem ahahaha.

Yok 26 bin briket bul bi monument dik. Ama bölümü geçmek içinde prosperity rating'in 20 olması gerektiğini hatırla. Prosperity'nin exportun importtan fazla olduğunda yükseldiğini bildiğin için export edecek mal bul üret.

Bina çökmüş, pazar yanmış, bu yıl nil'in suyu çekilecekmiş çiftcilere moral ver. Osiris kızmış, Ra coşmuş.

off offf, bu mitolojik tanrılarda bi festival yapmadın mı kafanın etini yiyo ya.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 01 June 2003 19:44 tarihinde demiş ki:
Nerden bulursun bilemem ama Pharaoh oyna. Manyak kaptırdım ben son 1 haftadır. Kingdom rating, prosperity rating derken kafayı yiycem ahahaha.

Yok 26 bin briket bul bi monument dik. Ama bölümü geçmek içinde prosperity rating'in 20 olması gerektiğini hatırla. Prosperity'nin exportun importtan fazla olduğunda yükseldiğini bildiğin için export edecek mal bul üret.

Bina çökmüş, pazar yanmış, bu yıl nil'in suyu çekilecekmiş çiftcilere moral ver. Osiris kızmış, Ra coşmuş.

off offf, bu mitolojik tanrılarda bi festival yapmadın mı kafanın etini yiyo ya.[hline]This Cat Scratches Free.

Off off ömrümü çürttün impression games oyunları..
Pharaohu oyna,yanında cesarıda oyna,hatta zeusuda oyna...[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Sosyal ağlarda paylaş

beach life'ı diosun herhalde :)

şimdi simultane olarak oynayacağım oyunlar:

1- anno 1503, fallout 2, iss3, cm4
2- age of wonders II, bg 2, fallout tactics
3- time commando

yani 1'dekilerden biri bitince/bayınca ikinci sıradakilerden biri onun yerinei alacak... başka da oyun almıcam bu aralar güzel bişey çıkmadıkça çok oyun birikti çünkü :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Tüüü size Max Payne nasıl unutulur?!?!
ayrıca Deus Ex'i de oyna (çok iidir :) )
Roller Coaster Tycoon 2 (bayaa sağlam güzel)
Simcity 4 dicem ama takılır bu kesin...
Star Wars phantom menace ve dieri (bi anda unuttum adını....)
Colin Mc Rae Rally 1-2
Sims'in tüm eklentilerini yükle manyak oluyo :lol:
Midtown Madness 2
geyik için Quake 3....
Soldier of Fortune da işine yarayabilir...
haa Simcity 3000 Unlimited + 3000 normal (ehuheue bi de kurşunsuz) ->bu ikisini çözmek zaman alıyo ama çözünce piskopat zevkli saatlerce şehirler yaptığımı bilirim....
daha war ama başkaları yazsın biraz da....[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ouz_UFO, 04 June 2003 13:24 tarihinde demiş ki:
Tüüü size Max Payne nasıl unutulur?!?!
ayrıca Deus Ex'i de oyna (çok iidir :) )
Roller Coaster Tycoon 2 (bayaa sağlam güzel)
Simcity 4 dicem ama takılır bu kesin...
Star Wars phantom menace ve dieri (bi anda unuttum adını....)
Colin Mc Rae Rally 1-2
Sims'in tüm eklentilerini yükle manyak oluyo :lol:
Midtown Madness 2
geyik için Quake 3....
Soldier of Fortune da işine yarayabilir...
haa Simcity 3000 Unlimited + 3000 normal (ehuheue bi de kurşunsuz) ->bu ikisini çözmek zaman alıyo ama çözünce piskopat zevkli saatlerce şehirler yaptığımı bilirim....
daha war ama başkaları yazsın biraz da....[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)

MAx payne, Deus ex, Colin'leri oynadım.. simcity4 de takılıo biraz ama küçük şehirlerde görüntüden uzaklaşarak oynayabiliyorum :) roller coaster'ı herkes tavsiye edio ama nasıl bir oyun ki bu bildiğimiz tren yolu kurmuyo muyuz (park çin tabi :P ) yani sırf yol kurarak nasıl bu kadar eğleniosunuz? gerçi ben de zamanında stuntsda sırf yol yaparak eğlenirdim ama o ayrı :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

folaut turn based strateji... genelde olan konulardan biraz farklı oyun gelecekte geçiyo american kültürü falan işte bi takım efsaneler oluşmuş ha bide nükleer bi savaş olmuş o yüsden tekboloji falan fazla bekleme yani kabile hayatı var nerdeyse yağmalanmış şehirler falan güsel bi oyun herse öneririm![hline]There are 10 types of people in the world...Those who know binary and those who don't.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dygrogrand, 04 June 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
said:
Ouz_UFO, 04 June 2003 13:24 tarihinde demiş ki:
..........roller coaster'ı herkes tavsiye edio ama nasıl bir oyun ki bu bildiğimiz tren yolu kurmuyo muyuz (park çin tabi :P ) yani sırf yol kurarak nasıl bu kadar eğleniosunuz? gerçi ben de zamanında stuntsda sırf yol yaparak eğlenirdim ama o ayrı :)[hline]

Yok yaa adına bakma sen lunapark kuruyosun manyak detay ama çok zevkli.... (sadece roller coasterlar manyak çeşitli ve birçok karmaşık dizayn yapabiliyosun... olayı o yaani)[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...