Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Remote Desktop

EharD

Öne çıkan mesajlar

My computer sağtuş
proper. tıkla
remote tab'ına gel
remote desktop seçenğini aktif et
select remote users dan
add. tıkla
advanced'a tıkla
find now tıkla
oradan istediğin userı seç, okey de sonra yine okey de
apply de
bu kadar'a tıkla
nedanko artık sağol, de..
kes ama yeter de...
sıktın'a tıkla
bi tekme at..[signature][hline]Mouse'um kayboldu.. O ailemizin mouseydu. Görenlerin insanlık namına durmalarını emrediyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman ben sorumu tam olarak sorayım. Amacım üniversitedeki bilgisayarıma üniversite dışından erişmem gerekiyor. Bunun için de üniversitenin firewall'ını aşmam gerek. Bu mümkün mü? Eğer mümkünse, server'ın arkasında yer alan bu bilgisayarı kullanabilmek için ne yapmam gerekir. Teşekkürler.[signature][hline]"Fear can hold you prisoner, hope can set you free."
Sosyal ağlarda paylaş

Onu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum ama evde bir pc ile laptop arasında network var. İnternete linksys wag54g adsl modem ile bağlanıyorum. Evdeki bilgisayarımı server yapabilirim ama nasıl yapabileceğim hakkında en ufak bir fikrim yok (şimdilik)

Peki bu yöntemi denemeden önce okuldaki firewall'ın bu erişime izin verip vermediğini nasıl anlayabilirim?[signature][hline]"Fear can hold you prisoner, hope can set you free."
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Yeni bil client çek xp deki remote desktop connector 24 bir destekliyor. tam hatırlamıyorum urlyi ama window.com dan çekebiliyorsun clienti ben 98 ler için kullanıyordum
+ bu port açma olayına gelincede eğer adsl bir bağlatı var ise portlar adsl modem üstünde sonlandığı için virtual forward edilmesi gerekir bağlantı kurulacak makinaya
tsport=3389

[Bu mesaj Ragnar tarafından 04 Ocak 2005 11:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten sendeki yeni client options dan artıra bilirsin 8 bit i
ayarlarınız kaydediliyor muhabbetine gelincede xp remote da
xp genelinde 1 otorum açmasında (remove veya normal) için olabilir.[signature][hline]ilk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...