Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AmonAmarth

Erchamion

Öne çıkan mesajlar

Rockthe nations'a tekrar gelmesini ve de fate of norns turuna türkiyeyi de eklemesini dilediğim grup. God , His son and the Holy Whore şarkısını tavsiye ederim. Ayrıca Crusher harbiden dinlenilmesi gereken bi albüm. Fakat boşuna aranmayın Türkiye'ye gelmiyo bildiğim kadarıyla albümleri :).[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

O "Anthrax"lar EMI tasviye edilirken müzik marketlere kakaladıkları albümler :P

Edit: Amon Amarth dinlenecekse Versus The World dinlenmelidir bana göre. Yanındada Ablaze My Sorrow - Hate, Anger, Fury albümü datlı niyetine.
[signature][hline]"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 27 Ekim 2004 04:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

grupların gelmesi icin albumlerinin satması lazım. bari sadece fan oldugunuz grupları alın:)
said:
Erchamion, 26 Ekim 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
Albüme para vermemek? Napıyosun peki full mp3 alıp müzik piyasasının ağzına sıçanların arasına mı katılıyosun.
mayhem'den deathcrush'ı 2 sene aradım, buldugumda adam 2. el cd yi 40$'a satmaya kalktı[signature][hline]i demand nothing,
but i want it all....
Sosyal ağlarda paylaş

Amon Amarth ın anlamı :
Mount Doom - Hüküm Dağı

Emyn Amarth derseniz mesela Hüküm Dağları demek olur.
hani siz patiler frp de seversiniz ya ondan yazdım:D[signature][hline]*- Cueillez dès aujourd'hui les roses de la vie... -*
Guns N' roseS - Legendary Rock Band since 1986
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...