Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanction Edilememe sorunu.

Levent

Öne çıkan mesajlar

Belli bir süredir süregelen turnuvaların sanction edilememe sorunu cözulmüştür bu pazar yapılıcak olan 8th edition booster draft ile birlikte artık tum turnuvalarımız sanction edilicektir, yani herkes yaptıgı maclar sonunda turnuvalardaki, rating kazanıcak veya kaybedicektir.Türkiye sıralaması oyuncuların ratingi icin http://webapp.wizards.com/dciranking/ bu adresten country olarak türkiyeyi secip aratmanız yeterli, global rankingse basarsanız eger dunya üstündeki tum oyuncuların sıralamasını goruceksiniz.[signature][hline]ICQ: 99038139
MSN: [email protected]
----------------------
Magic Online : /addbuddy Enaxa
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

hayirlisi bakalim :)
1597 limited rating imle kaybedecek birseyim yok gibi :P[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

8th edition kendi kartlarına sahip olan baska bir settir, mirrodin fift dawn veya baska bir setle baglantısı yoktur, boyle edition setlerine (6th 7th 8th gibi) Main Setler denir, burdan all sets yazan kısımdan en asagılarda olan Eight Editiona basıp search ettirebilirsin 8th edition kartlarını görmek icin.[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

turnuva draft olduu icin yaninda getirdigin kartlari kullanamiyosun; herkes 3 booster alicak, onlarla oynicaz ..[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankaralı bir magic oyuncusu olarak imrenerek bakıyorum. Bu turnuva düzenleme işi burda da yapılamaz mı?[signature][hline]There is no Emotion; There is peace
There is no ignorance; There is knowledge
There is no passion; There is serenity
There is no death; There is the Force

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Obi gönulluyum demekle olmuyo işte, insanları organize etmek icin bir seyler yapman lazım bu sadece forumdan olucak bir sey degil, konusurken bana ankarada 1 tane frp oynanan yer var o kadar demiştin, mesela oraya git duyur insanları toplamak istedigini vs..[signature][hline]ICQ: 99038139
----------------------
----------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Ben katılımcı ayarlarsam eğer gelip düzenlicen mi turnuvayı? :)
Peşin peşin konuşalım da ona göre uğraşayım bari eheuhe..[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

sen katilimcilari ayarla, 8 kisi topla, unsanctioned birkac turnuva duzenle; sonra herkes elinden geldigi kadar destek olmaya calisir ..[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

Ok tamam ya ben ayarlicam bu işi, olmassa kendi evime davet etcem herkezi. Sizi sonuçlardan haberdar ederim artık :D[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

obi biz de biseyler yapmaya calısıyorum ankarada
bu yuzden bi list cıkarsak iyi olur
su ana kadar edındıgım ızlenımlere gore ankarada player varmıs ama su veya bu sebplerden oturu bı sekılde bırakmıs cogu.
eh bı sekılde tekrar baslatmak lazım di mi?

not:http://forum.paticik.com/view.php?id=103583
katılım oranı ıyı olursa devamı gelır zati
eger tarıh gec dersen daha oncede bıseyler ayarlamaya calısırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Lazım tabi. Ben 5 kişi kafadan buldum sizde en azından bi 5 kişi ile gelirseniz, başlıngıç için küçük bir party yapabiliriz. Ne dersiniz?[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...