Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayıp ayıp

kalima

Öne çıkan mesajlar

Dün sabaha karşı booty bay'de quest vermek için dolanıyorum. Birden warriorun teki bana daldı. Biliyosunuz goblin kentlerinde faction hadisesi biraz abuk. Ellemedim suya atliim dedim. Birden Warriordan cesaret alıp Sungur diye low lvl bi rogue da üstüme atlamaz mı. Neyse ben öldüm release ettim gerii geldiimde yok ööle bi rogue tabii ortada.

Delikanlı sungur , nerdesin haney![signature][hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Hor The Forde!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 03 Ocak 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
Böle delikanlı adam alır aşagı hemen arazi..
İşin delikanlılıgı orda..

Heralde bakınız Eternal öyle yapiyor siz neden yapmiyasınızki :P[signature][hline]I'm the pain you tasted, fell intoxicated.
I'm the trouble starter, fuckin' Instigator!
Sosyal ağlarda paylaş

Allahhhh naptim ben. Nickin ne Kalima? Aynimi? Dikkat etmemisimdir o zaman kusuruma bakma be gulum :) Bu arada 35 olmak uzereyim her ortamda da kapismaya hazirim :) ama DAOC ta omuz omuza aylarca dovustugum kardesime boyle bi saygisizlik yaptigim icin cok ozur diliyorum :) Bi ara bi yer kararlastiralim, hep beraber bi yerde bulusalim.. Zaten bu aralar horde landdeyim bol bol, karsilasiriz bolca :)[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin -Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired
Sungur - Orc Hunter - Level 1x - (Warsong) - Active

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...