Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayat çok değerli...gerçekten...

utopia

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar...
Bu bir öykü değil, deneme değil...
Sadece paylaşmak istedim...
İki gün önce seksen km hızla giden servisimin kapısından aşağı düştüm ve yerde birkaç metre sürüklendim.Birkaç saatimi hastanede geçirdim. Arkamdan tır geliyordu ve eğer tır şoförü direksiyonu çevirmeseydi şu anda şu yazıyı yazamıyor olabilirdim. Saniyelere bakıyor bu iş. İnsan hayatı pamuk ipliğine bağlı, ne zaman nerede kopacağı belli değil. ben sapasağlam kurtuldum belki mucize eseri ama herkes bu kadar şanslı olmayabilir. Ben artık her gün şükrediyorum, yaşadığıma dua ediyorum.
Hayatı neden yaşıyoruz diye kendini sorgulayan bir arkadaşım vardı. Artık ona verilecek bi cevabım var.
Bana gelen her geçmiş olsun telefonunda insanlar tarafından bu kadar sevilmeye, onların gözünde bu kadar değerli olmaya hakkım var mı diye...Onların gözünde daha iyi hatırlanmak için, öldüğümüzde ya da böyle bir olayda, arkamızdan küfür yerine güzel şeyler söylenmesi için. Onları tekrar görebilmek, zevk aldığımız her aktivitede sonuna kadar bulunabilmek için.Belki angarya geliyor şu an size bütün bunlar, ama ölümle burun buruna gelince insan tatlı canının değerini öyle bir anlıyor ki...
Kendimi bir cisim gibi hissettim yerde sürüklenirken.Sadece zavallı bir cisim daha fazlası değil...Ne kişiliğim, ne hayat görüşüm, ne o ana kadar yaşadıklarım, hiçbiri ama hiçbiri beni o durumdan kurtarmaya yetmiyordu işte...Yolda uçuşan torbalardan hiçbir farkım yoktu...
Hepimiz insanız. Sadece insan.
Yaşamaya, bir şeylere inanmaya geldik ölü bir yüreğe sahip olmamak için.Sevmek ve sevilmek için.
Bir cisimden daha fazlası olarak hatırlanmak için...Hayatta da sürüklenmemek adına.
Sevgilerimle,
miss cloudy[signature][hline]Yansı
Gövdesiz bir sevmek parçası
El olmuş uzanmış saçlarına
Ürküyorum hayır kıskanıyorum
Bir el, kopuk, kolsuz, dokunan...
Tutunmuş saçlarına
Özdemir Asaf
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle geçmiş olsun.
Aslında sen güzel bir soruyu bize soruyorsun: Hayatın değerini anlamak için önce onu kaybetmeye çok mu yaklaşmalıyız?
Ne demişler bir musubet bin nasihatten daha iyidir.
Tekrar geçmiş olsun dikkatli ol...[signature][hline]where are you tonight?
wild flower in starlit heaven
still enchanted in flight
obsessions lament to freedom
Sosyal ağlarda paylaş

Hayat ve ben iki ikiziz.. Ama onun duygularına saygı duyarım o da benim duygularıma başka bir bağımız yok benzemek dışında..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...