Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasinler için boss öldürürken güzel bi taktik!

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

yanılmıyorsam 55+ rogularda karışıdakinin HP sine göre %10 dmg verme büyü var. Geçen gün ark söyledi pressok clanı HQ. keserken roguları tek eline kalkan diğerinede dagger alrak adam girmiş. %10 luk büyü sanrım tek el daggerlada oluyor. Ve oluyorsa bence 2 priest bi rogue un kesemyeceği boss azdır! Yine assasin olasım geldi:D[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...

[Bu mesaj SteelBB tarafından 03 Ocak 2005 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hahahha guzel :) boss lar icin Tank olmus o eline kalkan almıssa.bak sq yu warrior tank yapar..assaianlar wampiric ve blood koyup kacarlar . her zaman bosslarda warrior tank olmak zorunda..ben taytay - caesar ve 1 priest 4 kişi samma kesebiliyoruz..ama leveller 60 :P bide öle bir durum var..birde sole bir durum var master skillerin acıldıgı zaman kanın %30 a dustugunde server seni healler bu da master olmanın guzelligi ..yani nasıl boss lar son dmg lere geldiginde kendilerini healliyorsa( server healliyor ) senide healler.cunku demirbas olmussundur :) kıcın kırmızı yanmaya baslaR:P
Sosyal ağlarda paylaş

LvL 60 master da hp dusunce server seni heallemiyor.
Kırmızı bir ısık cıkar ve defance iniz belli bir oranda artar (%25 gibi tam hatırlamıyorum)[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 42 Roque DieZ 1/2

[Bu mesaj aKuMa_Tr tarafından 03 Ocak 2005 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence en onemli konulardan biri master olmak ne yi degistiriyor.tabiki master skillerini :P en guzelide burdaya her karakter birbiriyle butunluk icinde.Ares te yada diez de yada yeni server da ( ismini soliyemiyorum ) bu hep bole nede Adonis cyper nede kore ve malezya server larında.server a gore degisiyor hersey yapılandırma olayı mesela korea server ında 70 levele kadar cıkabiliyorsun %30 daha fazla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...