Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BH sorusu

Volkii

Öne çıkan mesajlar

Cd keyin degismesini beklerken bir kac newbie rehberi okudum ve Bh olmaya karar verdim. Arastırdıgım kadarıyla BH icin iyi bir maddi kaynak gerekiyormus...DOktorlukta gordugum kadarıyla macrolarla edinilmesi kolay bir meslek...Simdi sorum su Doktorlukla baslayıp(yanına da melee alip ki BH de onemli diye okudugumu hatırlıyorum) sonradan BH ye donmek mi yoksa doktorluktan kazanılan parayla yeni yaratacagım BH karakterini maddi anlamda devamlı desteklemek mi daha mantıklı olur?
Sosyal ağlarda paylaş

doctor ol. o sırada tkm yap. para kazan. BH ol. penthi dinleme :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

BH iyi sermaye gerektirir. Kapisacagin insanlar jedi olacagindan haliyle iyi yemek, silah falan gerekiyor. Ama BH basla. Yazik o doktora bos yere ugrastigina cünkü, gerekli parayi birkaç gün mission yaparak hayli hayli cikarirsin. Zaten yukarda dendiği gibi kasarken de baya para yapıcaksın.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Dantooinede 200mtye getir götür işine 5k para veren impler vardı saolsunlar bayaa para götürüyorsun.[signature][hline]Cem_Jedi, 18 Aralık 2004 21:35 tarihinde demiş ki:
o jedi account'u alıcam hiç bişey ya da hiçkimse buna engel olamaz !!! ANLAŞILDIMI ayrıca FrF guildinden atamazsın beni !!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bh kasarrken oyundan soğuma ama. doctorluk çoğuna göre çok zevksiz olabilir ama oyunda sosyalleşmene , arakdaş ortamı sağlamana çok yardımcı oluyor. ayrıca dışardan bakınca zevksiz gibi gözükebilir ama ben çok zevk almıştım.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

Sosyal ağlarda paylaş

2 gunde master doc olmustum ilk buff packlerimi alıp coronet e gidisimi hatırlıyorum 8 k ya bufflıyorum dememle 10-15 kisi sıraya girmisti o gun 10 saat falan aralıksız bufflamıstım milleti bir suru arkadas bir suru muhabbet /tell den msj lar durmak bilmiyodu oyunda en eglendigim gunlerden biriydi baya para kazanmıstım ama olay para da degildi..o gun yataga yattıgımda suratımda ufak bi gulumseme vardı mmo dedigin budur demistim..

bh olayı ise apayrı bi olay benim oynadıgım zamanlarda Master Bounty Hunter olamak sadece karizma olmak icindi su an jedi avı cıkmıs co kzevkli olduguna eminim goremeden oyunu bıraktıgıma gercekten uzuldum..sırf bh degil her savas skilli masterladıktan sora huraa hübele diyip dalamıyosun en ii armor en ii yemekleri her skill istiyo bu da baya gerektirir ne olursan ol sonucta para gerekicek..her oyunda oldugu gibi bu oyuna baslamadan da gerekli arastırmaları yapman neyin ne gerektirdigini bilmen sora en zevk alacagın karakterin template ini cıkarman ve oyuna ole baslaman gerekiyor..misal ben daha oyun cıkmadan master bh olucam demistim ama olamadım 2 kere 3444 bh den sildim :)

oyunda doctorluk 2. bi karaktere acılır ama ilk karakterinin pvp karakteri olması konusunda ısrar ediyorum pvp her oyunda oldugu gibi bu oyundada pvp en zevkli olay bence birini oldurmenin verdigi zevk cok ayrı bisi master rifleman /cm olduktan sora bufflanıp il k coronet e gidisimde 2 tane buffsiz rebel i oldurmustum sora bi tane buffli gelmisti onada poison atıp oldurdum o gazla 3 kisinin arasına dalıp olmustum o gun guldugum kadar hic bi oyunda gulmedim..pvp yapılan ortam da tabiki lamerliklerde olacak fencer adam kacıyodu benden tellden dalma konusalım vs dedi bende ok dedim swoopla yaınan giderken adam dizzy etti yere dusmeme le kalkamadım adam ole kesti kufur ler havada ucustu s2 snde 10 kufur yazdm tellden bi daha coronet e gelemiceksin ruyana girecem vs..ismini yazıp 2 gun onu aradım buldugumda o gazla her disease ten atmıstım sonunda gorev tamam gibi ismini yazıgım kagıda cizikte attım ohh ne ala :)

su an donmek cok istiyorum ama korkuyorum cunku hersey unutmus bi sekilde oyuna baslamıs olurum..tanıdıgım bana oyunu ogreten yardım eden insanlar oyunu bıraktı hala RİP var mı?varsa lideri kim hic bisi bilmiyorum..

yukarda ki seyleri anlatmamın nedeni swg kesinlikle oynanması gereken bi oyun bu oyuna baslayın oynayın ben bi hata yaptım bırakarak siz aynı hataya dusmeyin..kim ne derse desin su an piyasada swg den daha ii bir oyun yok..
Sosyal ağlarda paylaş

dediklerin tamamen doğru. ama swg nin kendisine özel olan bi sorunu var. ÇOOOOK vakit alıyor. ikinci bir hayat gibi. bilmiyorum belki ben çok abartıyorum ama diper oyunlarda swg yi bırakmış/hala oynayan oyuncularla konuştuğumda ortak noktamız "swg nin iş gibi olduğu" yönünde. özellikle benim gibi craft meraklısı olan kişiler gerçekten bir iş yürütüyor oyunda.

açıkçası okul çağındaki kişiler için pek yararlı bi oyun olduğunu söyleyemem. çünkü günde 1 saatle falan oynanıcak bi oyun değil swg.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

pek çok kişi uo için de aynısını söylüyo. en azından bağımlılık yarattıktan sonra. tabi COH oynamış birisi için uzun vakit alıyo demek kolay. coh oynarken bian önce çıkmak istiyon oyundan :P. (oyuna para verdim sonuna kadar eleştirecem :D)[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

sen oyundan anlamıyosan biz naapalım. dün sadece bir TF 6.5 saat sürdü. ve herşeyiyle değdi. muhabbette cabası :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

bende soldatı sevmedim. neden? beceremedim :D kedi uzanamadığı ciğere... :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

Alomatik de kendini "anti-coh agent" ilan etti. İlgili ilgisiz yeriyor oyunu. Oysa alomatik, merkezdeki 3-4 zone dışını görmedin bile oyunun, yanlış mı biliyorum?[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L31
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L12
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volkii, 02 Ocak 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
Cd keyin degismesini beklerken bir kac newbie rehberi okudum ve Bh olmaya karar verdim. Arastırdıgım kadarıyla BH icin iyi bir maddi kaynak gerekiyormus...DOktorlukta gordugum kadarıyla macrolarla edinilmesi kolay bir meslek...Simdi sorum su Doktorlukla baslayıp(yanına da melee alip ki BH de onemli diye okudugumu hatırlıyorum) sonradan BH ye donmek mi yoksa doktorluktan kazanılan parayla yeni yaratacagım BH karakterini maddi anlamda devamlı desteklemek mi daha mantıklı olur?

ilk başlarda doktor olurken yanında maddi destek veren birisi olmazsa oyundan soğarsın. Ben resmen bırakıyordum oyunu. Daha medici masterlarken epey zorlanmıştım. gidip görev alıyordum 1k lık
bunlardan 2 3 tane yapıyordum
towna gelip resource alıyordum

ondan sonra medic centera gidip insanları heal ediyordum craft ettiğim stimpacklerle.
yada kantine gidip mos eisleyda insanları heal ediyordum.

daha sonra zaten onun bir macro combolu bir lokian wild wheat olayı varki sorma. 039202394 exp i 100 er 100 er alıyorsun. Bunu yaparken kafayı yiyordum
macro kullanmadım .Ben doc kasarken çıldıracaktım. Allah jedi kasanlara kolaylık versin diyorum.[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 03 Ocak 2005 00:31 tarihinde demiş ki:
dediklerin tamamen doğru. ama swg nin kendisine özel olan bi sorunu var. ÇOOOOK vakit alıyor. ikinci bir hayat gibi. bilmiyorum belki ben çok abartıyorum ama diper oyunlarda swg yi bırakmış/hala oynayan oyuncularla konuştuğumda ortak noktamız "swg nin iş gibi olduğu" yönünde. özellikle benim gibi craft meraklısı olan kişiler gerçekten bir iş yürütüyor oyunda.

açıkçası okul çağındaki kişiler için pek yararlı bi oyun olduğunu söyleyemem. çünkü günde 1 saatle falan oynanıcak bi oyun değil swg.

evet 1 keresinde 16 saat çıkamamıştım. Yüzüm zombi oldu. Gerçek hayat gibi yapacak sürekli birşeyleriniz oluyor.[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 03 Ocak 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
Alomatik de kendini "anti-coh agent" ilan etti. İlgili ilgisiz yeriyor oyunu. Oysa alomatik, merkezdeki 3-4 zone dışını görmedin bile oyunun, yanlış mı biliyorum?

Bir mmo da olması gereken bir çok ana madde eksik. Craft sistemi, RP, PVP(gerçi o eklencekti eklendimi bilmiyom), inventory, adam gibi bi alan ve en önemlisi kariyer değiştirme. KO dan tek farkı lvl 10 olunca uçabilmek. uçmak için de ayda 15$ vermek saçma geldi. Oyun atmosfer olarak ise single player. Single player ve beleş olsa oynamam.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

Master artisan, doctor medic ve combat medic craft kısımları scout ve rangerin survival xp isteyen kısımları. ayrıca musician da bazen enstruman istiyodu onu adamdan saymiyom :P. bunların dışında Armorsmithe de biraz başladım baktım çok kasıyo masterlemesi ve craft bana göre değil biraktım. Gerçekten craft olayı çok zor combatı bi kenara bırakmak gerekiyo. harvesterlerle uğraşmaktı hangi eşya hangi maddeyi ister bu maddenin en iyi özellikeri nedir fln filan. COH ta craft sistemi olsa noolcak ünüforman polyester mi olsun pamuklu mu?
Neyse COH tartışmayalım Beyin dalgaları geliyo bak sinirlendirme beni:
[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????

Sosyal ağlarda paylaş

craft olayı cok guzeldi buffpack yapmak gercektekten sabır istiyo ama cok zevkli gunlerdi cok gaz oluyosun master doc olunca buff pack yapacam eclipse nin en zengini olacam vs vs :) o gazla baslamistim baya para gitti fabrikalara kurmustum ne gerekiyosa saat 4 falandı ertesi gun saat 8 de okul var artık nası beynim donmusse ertesi gun bi baktım acma tusuna basmamisim hicbirinin :)

neyse baya para kazanmıstım o işten oynadıgım mmo larda pek fazla craft olayı gormedigimden bana bu olaylar cok zevkli geliyodu :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alomatik_2k, 03 Ocak 2005 18:38 tarihinde demiş ki:
Master artisan, doctor medic ve combat medic craft kısımları scout ve rangerin survival xp isteyen kısımları. ayrıca musician da bazen enstruman istiyodu onu adamdan saymiyom :P. bunların dışında Armorsmithe de biraz başladım baktım çok kasıyo masterlemesi ve craft bana göre değil biraktım. Gerçekten craft olayı çok zor combatı bi kenara bırakmak gerekiyo. harvesterlerle uğraşmaktı hangi eşya hangi maddeyi ister bu maddenin en iyi özellikeri nedir fln filan. COH ta craft sistemi olsa noolcak ünüforman polyester mi olsun pamuklu mu?
Neyse COH tartışmayalım Beyin dalgaları geliyo bak sinirlendirme beni:

senin dediğin craft yapmak değil. grind yapmak :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...