Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakkimi nasil aramaliyim sizce

Glahad

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar size danisamak istedigim bir konu var.
xxx bir ultima serverinda banlandim. ama banlanma nedenim bana gore cok ilginc. xxx serverina saldirida bulundugum icin banlandigimi soyledielr yetkili kisiler. ancak o dediklerinin hicbirinide yapmadim en onemlisi yapmayi bile bilmiyorum. hakkim yendigini dusunuyorum acaba benim yapmadigimi onlara nasil ispat ederim. yoksa ustune su mu icelim.hakkimi nasil ariyayim mail ustune mail attim ama cevap yok. dusuncelerinizi benimle paylasirsaniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ultima Serverlerinin sahiplerinin hemen hemen hepsi yasal olarak o serverın bulunduğunu falan bildirmiyorlar hiçbiryere
yani internet üzerinde yasaların geçerli olmadığı bir yerde duruyor serverlar
ancak büyük ve genelde paralı olarak girilen yerler yasal olur
devamı ormanlık arazi gibi
server admini OYUN İÇİNDE sana ne yaparsa yapsın hakkını arıyamazsın anca bi yerden gelip hakaret etmesi ve bunu kaydetmen sonra kişiye hakaret yüzünden dava açman gerektirir
Ama onun oyununda hakaret etse bile ona ait sayılan bir yerdesin ne yaparsa yapsın bişi yapamassın yani servera onun arazisine girerek bunlarıda kabul etmişindir

O yüzden hakkını arayamazsın
bu o adminin insafına kalmış
zaten birçok uo serveri admininin kafası kırılmalı cinsten oluyorlar
En iyisi bırak orayı
zaten bayıyor uo sonra
sonuçta 2 pxlik şeyler için kavga ediyosunuz ama oyun tabi bu bağlıyor
benim sana önerim git bi yerden falan adam gibi acc al parasıda fazla diil
Sonra oyna oyna herşeyi gör oyundaki sonra yapacak bişi bulama sonra bayarak oyunu bırakırsın:)

Bide kitle ikna ederek o serverdan insanları soğutmayı deniyebilirsin[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Rüya
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[Bu mesaj Chemical tarafından 03 Ocak 2005 20:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 03 Ocak 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
server ismini gerçekten merak ettim söylermisin lütfen???

arkadasim artik adini acik aciga soylemeye gerek kalmadi. parali oldugunu deyince.

bahsettigim server nebula tabiki. 4 yillik emegim ban ile sonuclandi. 2 accountumda banlandi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 03 Ocak 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
ben de gercek hayatta bi haksizliga ugradin da hakkini arayacaksin sandim basligi okuyunca.
+1

bir daha mail at yetkililere düzgünce derdini söyle.yine birşey çıkmazsa, markete git su al, Erikli suyu iç.bayaa güzel..tavsiye ederim..[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bana verilen cevaba ben sastim kaldim. ben internete girdigimde yaptigim seyler ultima oynamak vede birkac forum a bakmak baskada bisi yapmam. yani onlarin dedigi gibi ben saldiridan felan hic anlamam.ki oyuna da girdigimde biraz action yaparim biraz skill kasar oyle gecinir giderdik server ile.

2 tane mail aldim. alamayn arkadaslarimada aldim. bunlar maddi yonu bunlar hic onemli deil. ama haksizlik oldu bana karsi. ben 4 senedir emek vermisim. bu kadar basit olmamali hersey. zaten calisiyoruz gunde 1-2 saat oynarsak oynuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 03 Ocak 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
ben de gercek hayatta bi haksizliga ugradin da hakkini arayacaksin sandim basligi okuyunca.

saol arkadasim dusuncen icin ama real hayatta haksizliga ugrasam kendim hallederim.yani bizzat yuzyuze. ama sanal ortamdayiz. ben yetkili olan kisilere ne soylemeliyim ne gostermeliyimde hakli oldugumu kanitlamaliyim diye sormustum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glahad, 03 Ocak 2005 20:27 tarihinde demiş ki:
arkadaslar bana verilen cevaba ben sastim kaldim. ben internete girdigimde yaptigim seyler ultima oynamak vede birkac forum a bakmak baskada bisi yapmam. yani onlarin dedigi gibi ben saldiridan felan hic anlamam.ki oyuna da girdigimde biraz action yaparim biraz skill kasar oyle gecinir giderdik server ile.

2 tane mail aldim. alamayn arkadaslarimada aldim. bunlar maddi yonu bunlar hic onemli deil. ama haksizlik oldu bana karsi. ben 4 senedir emek vermisim. bu kadar basit olmamali hersey. zaten calisiyoruz gunde 1-2 saat oynarsak oynuyoruz.
üzücü bir durum.demekki doğru dürüst bir yönetim ve denetim yok serverda.sen yine de düzgün bir şekilde derdini söyle.durumu düzeltmelerini söyle.ne yapabilirsin başka bilemiyorum...[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

işallah burayı silencer bey okurda nekadar kötü stafflar aldığını anlar bu arada kimin banladıgını ö m den soylersen bi adam paso banlıyor haksız yerede nebulaya para verdiğimden utanmaya başlıyorum[signature][hline]Chemical, 08 Aralık 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
çok sular akmıyor ama görüntü sulu sulu parladı zaten gözler pikaçu gibi oldum lan

[Bu mesaj kturumtay tarafından 03 Ocak 2005 20:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kimin banladigini bilemiyorum. bir gun girdim oynadim. ertesin arkadaslar server iki gun geriye alindigini soylediler. sasirdim tabii o kadar gocmuyordu felan. denedim girmiyo alla alla dedim. hani rheam diye bisi var belki ona tiklamisizdir diye. sonra tekrar denedim bi baktim account blocked vs vs vs. iste.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 03 Ocak 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
nebula yasal bir yer sayılır
paralı sonuçta
hakkını ara bence
kanıt göstersinler

Dostum iste hakkimi nasil ariyacagimi sastim mail atiyorum cevapta gelmedi. Hos suanda mail.nebula.gen.tr de acmiyor. nebula forumlari kapali. oyunda iken page atiyoruz jaile giriyoruz hatali page den. hakkimi arayamiyorum.

kanit gostersinler demissinde. simdi log diyorlar sanirim kanitlara. yetkililer o loglara baska sey yazarlar yani istedikleri kaniti istedikleri gibi yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glahad, 03 Ocak 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
said:
Mandooo, 03 Ocak 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
server ismini gerçekten merak ettim söylermisin lütfen???

arkadasim artik adini acik aciga soylemeye gerek kalmadi. parali oldugunu deyince.

bahsettigim server nebula tabiki.

osi sanmıştım ben de.. peh :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...