Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Piramitlerin Esrarı

Krasuss

Öne çıkan mesajlar

* Her biri 20 ton olan taşlardan inşa edilmiştir ve bu taşları temin edilebilecek en yakın mesafe yüzlerce kilometre uzaklıktadır. Bu taşların nasıl getirildiği konusunda kesin olmayan farklı varsayımlar bulunmaktadır.

* Piramit, kimin adına yapıldıysa, onun bulunduğu odaya, yılda sadece 2 kez güneş girmektedir. (doğduğu ve tahta çıktığı günler)

* Mumyalarda radyoaktif madde bulunduğundan mumyaları ilk bulan 12 bilim adamı kanserden ölmüştür.

* Piramitlerin içerisinde ultra sound, radar, sonar gibi cihazlar çalışmamaktadır.

* Kirletilmiş suyu, birkaç gün Piramit'in içine bıirakırsanız; suyu arıtılmış olarak bulursunuz.

* Piramit'in içerisinde süt, birkaç gün süreyle taze kalır ve sonunda bozulmadan yoğurt haline gelir.

* Bitkiler Piramit'in içinde daha hızlı büyürler.

* Piramit'in içine bırakılmış su, 5 hafta süreyle bekletildikten sonra yüz losyonu olarak kullanılabilir.

* Çöp bidonu içindeki yemek artıkları, hiç koku vermeden Piramit içinde mumyalaşır.

* Kesik, yanık, sıyrık gibi yaralar büyükçe bir Piramit'in içinde daha çabuk iyileşme eğilimi gösterir.

* Piramitlerin bazı odalarının içinde ne olduğu hakkında bir bilgi yoktur; araştırmacıların çoğu, ya içinde kayboldular ya da aynı yerde birkaç tur attılar, fakat içlerini göremediler.

* Piramitlerin içi yazın soğuk kışın sıcak olur.

Kaynak:bucatarih[signature][hline](_ASTRoMaNiaC_)
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar lafı dolaştıra dolaştıra uzaylılara getirmişler....ama saçma bence...insan zekasının bi ürünü kimse kasmasın yok uzaylılarmış felan.....[signature][hline]Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz!
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu anlatilan yaralarin cabuk iyilesmesi, iste sutun bozulmamasi filan gibi hikayelere inanmiyorum fakat gercekten piramitlerin nasil yapildigi hala acikliga kavusmamis bisey.
super yapilar, "keske zaman makinesi olsaydi da gorseydik" dedigim seylerden biridir bunlarin yapilisi.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

hepimiz yanıcaz...[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Evet milyonuncu kez c/p edildi bu. 2 defa Mısır'a gitmiş biri olarak ve Mısır tarihi hastası olarak diyebilirim ki, çoğu hurafe. Şu yemeklerin bozulmadan mumyalanması, suyun losyon olması flan çok komik hatta.

Çok pis yapmış cidden bu uzaylılar =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada Mikerinos'a girdim ben. Lahit odasına kadar da indim. Tek parça granitten 6-7 köşe döndüklerini görünce cidden insanın ağzı açık kalıyor. O lahit kapakları falan... İçersi alkol gibi kokuyor zaten direk böyle hehe, tırsıyor insan ister istemez kapalı kalsam naparım lan ben burda gibi =)

Adamlar çalışmışlar çabalamışlar, bilimde ileri gitmişler yapmışlar. Zuzaylı falan demek ve böyle atmasyonlarla desteklemek öyle bir kültüre ayıp etmektir yani
Sosyal ağlarda paylaş

orionla aynı onlar.yanı gizadaki 3lu orionla aynı.Ama yanı bunu keşfetmek ozamanda cok zor degilki.Gozle gorulebiliyor o yıldızlar[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

eh bizde uzaylı oldugumuzdan normaldır..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...