Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

http://eu.battle.net/d3/en/profile/meccem-2522/hero/37908528

Şimdilik böyleyim. Ama normalde Wand of Woh yok ve explosion blast yok t4 speed run yapmak için böyle yaptım en son.

Normalde elde excarian ve explosion blast yerine hydra veya mirror image alıyorum duruma göre. T5 ve T6 da.

Evocation %20 cd reduction, helmde cd reduction veren gem ve paragonda da cd reduction veren zımbırtıyı fulledim, black hole'u bol bol kullanmak için.

Nerf gelebilir, %3000 weapon dmg stacklenince ölene kadar kalıyor mob un üstünde yani %3000 dmh a bir süre sınırı gelebilir. Yoksa hemen %3000 e stackla sonra mirror image veya teleport ile kaç dur adamalr ölene kadar. Tabi umarım gelmez :).

Şahsen geleceğini sanmıyorum WD nin patch öncesi haline yaklaşabildik gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

bazı end bosslara 100m+ ticklerken bazılarına 20m civarı tickliyor

Gelmesi gereken bir fixdi. Nerf degil. Snapshotu düz atıp 20m ticklerken town basıp gelip 110+ atması için tekrar stackliyordum 30+ riftlerde 30 saniye kazandırıyordu minimum. Daha stabil hale getirdiler şimdi snapshot olmadıgı için stackleyince düz 20-25 crit 100-120 tickliytir.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/meccem-2522/hero/37908528

Şu build ile lvl 22 greater rift yapabiliyorum süre dolmadan ama 24 olmuyor. 23 olur büyük ihtimal.

lvl 30 üstü yapan varsa buildini paylaşırsa iyi olur

Şu şekilde 35 yaptım pek solo oynamıyorum ama. Furnace olsa 38 yapılır gibi riftede çok bakıyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu spec ve gearizationla ilgili bişey sorucam blizzard critlio mu sarı sarı çıkmıo damage ondan kafamı sürekli karıştırıo.Recount gibi bişey olmadığı için bitürlü anlayamıyorum herhangi bi fikri olan varmı google da arattım çok eskiden konuşulmuş bu konu.
Sosyal ağlarda paylaş

shippy said:

bu spec ve gearizationla ilgili bişey sorucam blizzard critlio mu sarı sarı çıkmıo damage ondan kafamı sürekli karıştırıo.Recount gibi bişey olmadığı için bitürlü anlayamıyorum herhangi bi fikri olan varmı google da arattım çok eskiden konuşulmuş bu konu.

malca bi hareket olcak ama kendi kendime test ettim onayladım critlio ama saniyeye bölüyo o yüzden beyaz çıkıo damage spell ya critlio bütün dot damage artıo yada critlemio az vuruyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
kafama takılan bir soru ;

Şimdi bu Firebird seti %3000 damage yaparsan ölene kadar %3000 dot per second vuruyor ya. Bu vuruş esnasında Hydra ve blizzard'ın vurduğu dotlar bu özellikle stackleniyor mu ? Çünkü %3000'den sonra sadece bir dot görebiliyorum o da setin özelliği. Diğerleri ayrı ayrı (hydra'nın ve blizzard'ın vurduğu dotlar) gözükmüyor. Eğer stackleniyorsa burada AS'nin önemi nedir ? AS mammoth hydra'yı etkiliyordu . Stacklendiğinde nasıl bir etkisi oluyor ? Bilirkişilerden cevap bekliyorum hadi bakalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hannibal44 said:

kafama takılan bir soru ;

Şimdi bu Firebird seti %3000 damage yaparsan ölene kadar %3000 dot per second vuruyor ya. Bu vuruş esnasında Hydra ve blizzard'ın vurduğu dotlar bu özellikle stackleniyor mu ? Çünkü %3000'den sonra sadece bir dot görebiliyorum o da setin özelliği. Diğerleri ayrı ayrı (hydra'nın ve blizzard'ın vurduğu dotlar) gözükmüyor. Eğer stackleniyorsa burada AS'nin önemi nedir ? AS mammoth hydra'yı etkiliyordu . Stacklendiğinde nasıl bir etkisi oluyor ? Bilirkişilerden cevap bekliyorum hadi bakalım :)

Kendimce şöyle bir sonuç çıkardım. Vurulan dotların hepsi toplanıyor saniye bazında bölünüyor sanırım. Teyit etmek amaçlı gene de sorayım dedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 3-4 aydır wizard oynuyorum 1 M dmg 5 M tongues oldu ancak t3 yapabiliyordum(oda zar zor) haftasonu 60 olan barbarı aldım 1 güne 70 oldu t1 de devam ederken 1-2 item düştü 500 K dmg 7 M tongues ile t-2 çok rahat ve wizarddan hızlı oyun resmen benim için yeniden başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...