Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altay'a Yakısmadı...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Altay camıyasını sıddetle kınıyorum bır ızmırlı olarak altay taraftarı olarak bu gune kadar lıgete kaldıgını belırlıdekten sonra mac satarak taraftarını kusturmustu bu sende lıgte dusme durumunu son maca bırakarak ve macta cıfkeflık yaptıkları ıcın onları kınıyorum bı ızmır takımı bu hallere dusmemelıydı[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

Altay'ın seyırcısımı var?
Bende ızmırlıyım,hatta Alsancaklıyım.Ama Altay bu lıgde kalmayı hakedıcek hıc bırsey yapmadı.Kımse kusura bakmasın.Kendı ettı kendı buldu.Fenerbahceyı yendıklerı gun,kendılerını sampıyon ılan etmıslerdı.Sımdı noldu ha?
Yok oyle atıp tutmak.Iyı oldu hatta.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

ya altay zamanında cok buyuk hatalar yaparak bu hallere kendını getırdı beter olsun demek gelıyor ıcımden ben yonetım olsam bastan degıstırırım takımı bu mactakı olaylar benı resmen soguttu[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

Bursayı sevmezdim.
Altay kalsın diyordum. Ama Bursaspor haketti. Altay istanbul un maçı bırakmadığına kızdı.
Adam gibi oynayıp kazansaydınız. Hele ist futbolcu sağdan atak yaparken. Altay ın malzemecesi sahaya girdi altay seviyesini gösterdi.
4 tane 1. Ligde oynamış. 4 de güçlü takımı var İzmir in.Ama birini birinci ligde barındıramıyorsa Erman Toroğlunun dediği gibi İzmirlilerin birşey yapma vakti.

Ayrıca
Diyarbakırspor-Elazığspor Bariz verilen bir maçta. İki takımıda KINIYORUM![hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

O kadar kolay sanıyorsunuz değil mi olayları? Altay Nafiz Zorlu' nun kendi zevkine yaptığı borçları hala ödeyemediği için icralık olduğunu, bu sene birinci ligde kalmamasının 90 senelik takımın kapısına kilit anlamına gelebildiğini, 3 sene önce düştüğünde de son Antalyaspor maçında İstanbulsporun 250 milyarlık verdiği primlerin söz konusu olduğunu ve daha bir çok şeyi bilmiyorsunuz. Evet ben de olan şeyleri takdir etmiyorum ama dünya kadar takımın Altaya düşün dercesine yaptıkları şikeler, Altay' ın zor durumda olmasından faydalanan lkişilerin yaptıkları, aylardır göztepenin ve Sonuç nedir
1 ligde en çok oynamış 4. takım şikelerle 2. ligde.
İzmirin 1 ligde takımı kalmadı
İzmir takımları birbirini 2 ligde yiyerek bir süre daha izmirin 1 ligi görmemesine bir şekilde ortam ayarlandı. Tüm izmirlilere Allaj' tan rahmet dilemekten başka çare kalmıyor. Bunda payı olan herkese de teşekkür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

olayları kısaca anlatmısın bız daha ızmır sokaklarında bırbırımıze dalalım altayın baskanı macları satsın altası kendının gıbı kullansın helal valla ne guzel yazmısın ellerıne saglık[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

altay resmen düşürüldü. gençler 10 eksikle bursaya karşı oynuyor istanbulspor tam kadro canını dişine takıyor helal olsun

federasyon da alıştı kanıt getirsinler gerekeni yaparız dedi haluk ulusoy eh zamanında bizim başvurumuzda da kanıt istenmişti zamanında sonuçta bunun resmi kanıtı nasıl olacak resmen dalga geçiliyor[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

ayıpmı ?!? allaşkına yapma ya
altay şerefisizlerin kurbanı oldu resmen !
diyarbakır maçı satar
gençlerin ztn sattı ortada 1 hafta önce oratya çıktı
istanbul sanki şampiyonlar finalindeki gibi futbol oynuo bu ne ya bumudur yani

ayıp demeni ilginç buluorm...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

Öykü Topal tek tek İstanbulsporlu futbolcuları arayarak ne kadar teşvik primi aldıklarını teybe kaydetmiş. Selçuk kendi ağzından 24 milyar aldığını itiraf ediyor. Hatta ve hatta takım arkadaşı Faruk'un 12 milyar cebe indirdiğini ve bu yüzden aralarının bozulduğunu belirtiyor.

bunu biyerden kopyaladım ben tv de görmedim ama bunu daha önce de duymuştum kantı bulunmuş.

bu durumda ne olacak? bu açık bir kanıt çünkü. bu durumda bursanın ve istanbulsporun küme düşmesi lazım buna görede altay ve göztepe kümede kalır

bakalım ne olacak göreceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

Ergün Gürsoy zamanında Denizlispor ve Malatyaspor lu oyunculara teşvik primi vermişlerdi.Hepside itiraf etti.Ergün gürsoy 3 sene önce açıkladı bu olayı.

Ama hala o senin şampiyonu Beşiktaş değilde Galatasaray?

İstanbulspor küme düşmez ama Bursaspor düşer sanırım.Yada puanları silinebilir.
Birde ligden men cezası olabilir.Bursaspor profsoyonel olarak ligde oynayabilir böyle bir ceza varmış eskiden bu gs olayı için söylüyorlardı.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Ne yazık ki teşvik primi kanun dışı bir olay değil...
Kim yaparsa yapsın , cezası yok ortaya çıkıp söleseler bile...

Galatasarayda yaptı , Fenerbahçede yaptı , Beşiktaşda yaptı ...

Beşiktaş nerde yaptı demeyin , eski bir yöneticiniz starda yapmadım diyemem , ben yapmadım diyende yalan söler diye beyanat verdi :=)

Bunlar arasında en barizi malatya maçı o ayrı konu :=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 02 June 2003 19:09 tarihinde demiş ki:
Kendı ettı kendı buldu[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

Bu kadar macları satarlarken dusunseydıler[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...